koncert

Koncert Pawła Gołeckiego

koncert

Koncert Pawła Gołeckiego

Koncert Pawła Gołeckiego - Bilety na koncert

Cena biletu: 30 zł
Z Kartą Seniora i Kartą Dużej Rodziny - cena biletu: 25 zł

Paweł Gołecki to artysta, któremu od wczesnego dzieciństwa towarzyszyła muzyka, ale czas rozpoczęcia swojej kariery muzycznej datuje na rok 1999, kiedy to po raz pierwszy wystąpił z zespołem ojca i wujka.
Po jakimś czasie postanowił stworzyć własny zespół i tak powstała grupa Gołecki. Na pierwszy krążek zespołu nie trzeba było długo czekać. Wkrótce pojawiły się dwie kolejne płyty zespołu oraz solowa Pawła. Krążek zawiera piętnaście autorskich utworów. Wśród nich znajdują się takie hity jak: "A ty tego nie wiesz", "Piękni i młodzi”. Dzięki kontraktowi z Wydawnictwem Muzycznym ESKA z Zabrza artysta rozpoczął swoją karierę na dużo większą skalę. Jego teledyski do piosenek "A ja piję" czy "Pokochaj mnie Ewo" mają na kanale piosenkarza miliony odsłon.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Koncert Pawła Gołeckiego

Bilet kupiłam dla bliskiej osoby z okazji urodzin, jednak z uwagi na zagrożenie epidemiczne nie wzięła udziału w wydarzeniu.
Świetny koncert zespołu, świetna zabawa. Pozdrawiam cieplutko
Świetnie się bawiłam super
Zabawa super.Jedynie nagłośnienie mogłoby być lepsze... Nie szło zrozumieć co mówią bo siedzieliśmy w ostatnich rzędach. Ale chłopaki są cudni i pewnie nie raz wybierzemy sie na ich koncert.

Polecane z kategorii koncert