koncert

Koncert "Retro" - Jak za dawnych lat

koncert

Koncert "Retro" - Jak za dawnych lat

Koncert "Retro" - Jak za dawnych lat - Bilety na koncert

Koncert "Retro" - Jak za dawnych lat, przeniesie nas w czasy okresu międzywojennego.
W czasy gdy Polska cieszyła się zdobytą wolnością, a muzyka oddawała radosnego ducha tamtych czasów.
Mieczysław Fogg byłby z nich dumny! "Złoty Liść Retro".

Zdobywcy nagrody "Złotego Liścia Retro", przeniosą nas w klimat piosenek Mieczysława Fogga, Hanki Ordonówny, Zuli Pogorzelskiej, Eugeniusz Bodo, Jana Kiepury i wielu innych wspaniałych artystów lat dwudziestych i trzydziestych minionego stulecia.

Przeboje te są ciągle żywe i aktualne. W nowym brzmieniu i aranżacjach, usłyszymy w wykonaniu Anny Spychalskiej i Romualda Spychalskiego, z towarzyszeniem zespołu muzycznego w składzie: Gitara - Robert Niewiadomski Gitara basowa - Marcin Saktura Akordeon/instrumenty klawiszowe - Marcin Ruta Perkusja - Dominik Czwartek Konferansjer: Krystyna Pietranek-Kulis.

Szanowni Państwo, dajcie się ponieść piosence i muzyce, wspomnijcie lata swej młodości, miłości i radości.

Dawnych wspomnień czar.

Koncert "Retro" - Jak za dawnych lat, za pomocą przebojów takich jak: "Lata dwudzieste, lata trzydzieste, wrócą piosenką, sukni szelestem..." i wielu innych wprowadzą widzów w barwny świat przedwojennych teatrów rewiowych stolicy, w niepowtarzalny klimat dawnej piosenki.

Koncert "Retro" - Jak za dawnych lat, to koncert w którym znalazły się niezapomniane przeboje. Mimo tak dużego upływu czasu, wiele z piosenek z tamtego okresu nadal jest rozpoznawalna w dzisiejszych czasach.

Absolutny fenomen popularności, świadczy o chwytliwości oraz oryginalności każdej z tych piosenek. Nic więc dziwnego, że w dzisiejszych czasach tak wiele osób nuci tamte piosenki.

Szanowni Państwo, będziecie śpiewać razem z artystami : Umówiłem się z nią na dziewiątą, Powróćmy jak za dawnych lat, Zimny drań, To ostatnia niedziela, Na pierwszy znak, Już nigdy, Miłość Ci wszystko wybaczy, Ja się boję sama spać, Casanova oraz wiele innych hitów lat dwudziestych i trzydziestych ubiegłego wieku...

Gwarantuję że artyści zasługują na oklaski i owacje oraz bisy na stojąco.

Lata dwudzieste, lata trzydzieste kiedyś dla wzruszeń będą pretekstem: "Koncert "Retro" - Jak za dawnych lat.

Czytaj więcej na: http://bilety.palasz.pl/event/koncert-retro-jak-za-dawnych-lat-koncert-na-dzien-matki/

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Koncert "Retro" - Jak za dawnych lat

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert