Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-12-2023

koncert

Koncert Satvari

koncert

Koncert Satvari

Koncert Satvari - koncert

 Bilety
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Na koncert prosimy zabrać: karimatę, poduszkę i koc.

Zapraszamy na koncert gongów, mis kryształowych i tybetańskich.

Nie zabraknie mantr, kojących dźwięków sansuli, dzwonków koshi, oraz innych niespotykanych brzmień.

Podczas kąpieli w dźwiękach ciało i umysł wprowadzane zostają w stan głębokiego relaksu, w którym to dochodzi do zsynchronizowania obu półkul mózgowych, a organizm pozbawiony napięć i blokad zaczyna odczuwać lekkość i spokój. Misy kryształowe oraz tybetańskie wydają wszystkie dźwięki, których potrzebuje Twoje ciało. Dźwięki gongu mają tak potężne działanie, że ich wibracja dociera do najgłębszych i najdalszych sfer ludzkiego ciała, przynosząc pożądany relaks i ukojenie. Wywołują one stan głębokiej medytacji. Pojawia się uczucie spokoju, w którym człowiek doświadcza jednocześnie dźwięku i ciszy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Kup voucher na dowolne wydarzenie

Podaruj bliskim niezapomniane emocje

50,00 zł
100,00 zł
200,00 zł

Klikając w przycisk wybierasz voucher wartościowy wielokrotnego użycia ważny 48 miesięcy

Recenzje i opinie: Koncert Satvari


Jak działają recenzje?
Od pierwszego koncertu zakochałam się w nich. Głos Agnieszki to magia, przenosi w inny wymiar. Dobór instrumentów i delikatne potęgowanie emocji to jest to., Czekam na kolejny koncert
12.12.2022 10:32
Byłam już kilkakrotnie na podobnych seansach i tym razem czegoś mi zabrakło, może atmosfery. Świeczki pachniały jak dym papierosowy, a światło padające na publiczność przeszkadzało w obserwowaniu występujących. Poza tym trochę za mało ciekawych efektów akustycznych i muzycznych. Muszę jednak przyznać, że po tym seansie, w moim organizmie długo czułam jakby wewnętrzny ogień. Myślałam, że może mam podwyższoną temperaturę, bo trochę zmarzłam leżąc na karimacie, ale to był efekt tego dźwiękowego oddziaływania. Dziękuję!
Narwianka 24.04.2022 23:56
Cudowna podróż do Krainy Dźwięku! Niesamowite wrażenia... Uczta dla ducha, relaks dla ciała :) Serdecznie polecam!
Joanna 23.04.2022 08:53
Bardzo dobry koncert. Totalny relaks. Program koncertu ułożony bardzo dobrze, profesjonalnie. Doskonale trafiający w potrzeby widza. Polecam takie koncerty innym osobom.
Włodek 31.01.2022 21:55

Polecane z kategorii koncert