koncert

Koncert Sylwestrowy - Operetkowe Fajerwerki

koncert

Koncert Sylwestrowy - Operetkowe Fajerwerki

Koncert Sylwestrowy - Operetkowe Fajerwerki - Bilety na koncert
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Zapraszamy na Koncert Sylwestrowy „Operetkowe Fajerwerki” W Sali Koncertowej Fryderyk uznanej za najpiękniejszy salon muzyczny Warszawy. Wystąpi znakomita śpiewaczka operowa o międzynarodowej renomie Agata Marcewicz-Szymańska! Przy fortepianie towarzyszyć będzie artystce Profesor Robert Skiera. W luksusowym wnętrzu i bardzo kameralnym gronie usłyszymy romanse rosyjskie, arie operowe i operetkowe. W przerwie zrelaksują się Państwo przy lampce wina i drobnym poczęstunku z którym milej będzie przywitać nadchodzący Nowy Rok 2022 !!

Agata Marcewicz-Szymańska- sopran, jest wybitną śpiewaczką operową, solistką Filharmonii Narodowej koncertującą na całym świecie. W swoim dorobku artystycznym oprócz partii operowych i operetkowych prezentuje także recitale złożone z pieśni polskich, niemieckich, francuskich, czeskich i rosyjskich.

Robert Skiera - fortepian, to wybitny polski pianista i kameralista, absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Muzycznego. Występował ze znanymi polskimi muzykami i aktorami. Otrzymał wiele znakomitych recenzji na całym świecie. Dokonał nagrań dla wielu stacji radiowych i telewizyjnych.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Koncert Sylwestrowy - Operetkowe Fajerwerki

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert