Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-10-2022

koncert

Koncert TABU

koncert

Koncert TABU

Koncert TABU - koncert
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Tabu na wodzisławskiej scenie

Dobra energia popłynie z wodzisławskiej sceny. To za sprawą zespołu, który swoją charyzmą i muzycznym flow niesie tłumy. Ich koncerty wypełniają zarówno małe klimatyczne kluby, jak i wielkie stadiony. Tabu, bo o nich mowa zagrają w Wodzisławskim Centrum Kultury w piątek, 26 marca.

Tabu to śląski zespół, który powstał w 2003 roku. Przez ponad 15 lat działalności krystalizował się jego skład, jak i styl muzyczny. Energetyczne reggae, mocna sekcja dęta i charyzma sceniczna to kierunek, którym Tabu podąża od wielu lat. Ponad tysiąc zagranych koncertów i niezliczona ilość przejechanych kilometrów spowodowały, że Tabu to nie tylko zespół muzyczny grający reggae. Tabu to wielka rodzina, machina, która prze do przodu niczym dobrze rozpędzona lokomotywa.

Zespół ma na swoim koncie pięć studyjnych albumów oraz płytę koncertową z „Przystanku Woodstock 2014”. Jest również pomysłodawcą i współorganizatorem jednego z największych festiwali reggae w Polsce – „Najcieplejszego Miejsca Na Ziemi” w Wodzisławiu Śląskim.
Aktualny skład grupy: Rafał Karwot – śpiew, Marcin Suchy – gitara, śpiew, Kamil Machulec – gitara, Łukasz Kulikowski – bas, Marcin Kisiel – perkusja, Adrian Burczy – instrumenty klawiszowe, Marcin Nyrek – puzon, Kacper Skoneczny – trąbka, Radosław Drobczyk – saksofon, Bartosz Oleś – inżynier dźwięku.

  • Organizując pierwsze wydarzenia stacjonarne, WCK chce swoją publiczność przede wszystkim wprowadzić w dobry nastrój, stąd propozycja kabaretowych występów oraz właśnie koncertu zespołu Tabu. Ten od zawsze jest dla zebranych niesamowitym zastrzykiem energii, a tego myślę wszyscy teraz potrzebujemy. Oczywiście realizacja tego wydarzenia jest uwarunkowana sytuacją epidemiologiczną – informuje Katarzyna Rokowska-Szyroki, dyrektorka Wodzisławskiego Centrum Kultury.

Zespół Tabu wystąpi w Wodzisławskim Centrum Kultury w piątek, 26 marca o godzinie 19:00.
Uwaga! W przypadku wprowadzenia dodatkowych obostrzeń organizator zastrzega sobie prawo do odwołania koncertu.
Zakup biletu jest równoznaczny z zapoznaniem się z regulaminem. Warunki uczestnictwa w wydarzeniach określa Regulamin udziału w seansach Kina Pegaz oraz w innych wydarzeniach artystycznych w Wodzisławskim Centrum Kultury w trakcie pandemii COVID-19 w Polsce. W celu zapewnienia naszym odbiorcom bezpieczeństwa i komfortu w odbiorze oferty, na sali może przebywać maksymalnie połowa widowni, z zachowaniem obowiązującego reżimu sanitarnego i odpowiednich odstępów.
W kasie obsługa kart płatniczych: VISA, MasterCard, Maestro, Dinersclub, Discovery oraz obsługa płatności aplikacją mobilną PeoPay. Transakcje bez kwoty minimalnej. Bilety można rezerwować pod nr tel. 32 455 48 55 lub osobiście w sekretariacie WCK. Rezerwacje biletów ważne są przez okres dwóch tygodni. W wypadku nieodebrania rezerwacja zostanie anulowana przez system.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Koncert TABU

Cudowny koncert, długo wyczekiwany. Bardzo miła atmosfera, zespół zagrał na 1000%, chłopaki dały z siebie wszystko, naładowali nas mega pozytywną energią. Wodzisławski MOK poradził sobie perfekcyjnie z organizacją. Miło było po wielu latach zobaczyć znajome mury... ;)
GoaM 25.06.2021 20:18
Koncert był rewelacyjny, szkoda że tak szybko czas zleciał :)
Agata 14.06.2021 09:42
Dawno tak dobrze się nie bawiłam, a wykonawcy byli fenomenalni. Dziękuję za udany wieczór.
Marta 13.06.2021 21:47
Bawiłem się znakomicie. Mega impreza po tak długiej przerwie
Piotr 13.06.2021 09:57
Jak zwykle koncert mega przedni i czuje się niedosyt. Rewelacja!!! TABU❤️
Misia 13.06.2021 09:43
Oj tak, tego mi było trzeba ;)
Martyna 13.06.2021 08:58
Ogień! Dzięki Tabu że jesteście! Po roku nie chodzenia na żadne koncerty... Daliście wiarę ze jeszcze będzie pięknie, jeszcze będzie normalnie ❤️ dzięki!!!!
Klaudek 13.06.2021 08:42

Polecane z kategorii koncert