koncert

Koncert - Troy„Satchmo” Anderson - Tribute to Louis Armstrong

koncert

Koncert - Troy„Satchmo” Anderson - Tribute to Louis Armstrong

Koncert - Troy„Satchmo” Anderson - Tribute to Louis Armstrong - Bilety na koncert

Koncert - Troy „Satchmo” Anderson - Tribute to Louis Armstrong

Krasnostawski Dom Kultury zaprasza 8 grudnia 2019 roku o godzinie 19:00 na wyjątkowy koncert.

Troy „Satchmo” Anderson - Tribute to Louis Armstrong.

Troy „Satchmo” Anderson to wokalista i trębacz z Florydy, wierna kopia Louisa Armstronga, który nie tylko gra i śpiewa tak jak legendarny oryginał, ale jeszcze w dodatku jest do niego łudząco podobny.

Troy występuje z towarzyszeniem tria polskich muzyków:

prof. Dariusz Janus – piano

Marcin Piszczorowicz – perkusja

Jacek Kaliszewski - kontrabas

Koncert „Tribute to Louis Armstrong” jest podróżą w czasie i przestrzeni – widzowie czują się tak, jakby nagle znaleźli się kilkadziesiąt lat temu w jakimś zadymionym klubie jazzowym, gdzieś w Nowym Orleanie, Chicago, czy Nowym Jorku. Ulegają złudzeniu jakby naprawdę słuchali na żywo legendarnego mistrza trąbki o zachrypniętym głosie.

Troy „Satchmo” Anderson rozpoczynał swoją karierę służąc jeszcze w US Army na terenie Niemiec. Szybko doszedł jednak do wniosku, że kariera wojskowa jest raczej nie dla niego, że dużo bardziej pociąga go scena, mikrofon i kontakt z żywą publicznością.

Interesującą wiadomością jest to, że Troy Anderson, będąc w Niemczech uległ ciężkiemu wypadkowi, spadając z wysokości 15 metrów podczas prac przy konstrukcji wielkiego namiotu. Uległ on rozlicznym kontuzjom, połamał sobie kończyny, kości policzkowe, stracił zmysł powonienia, smaku, czucie w wargach. Wydawało się, że przekreśla to raz na zawsze jego karierę artystyczną. Drogą żmudnych ćwiczeń, dopiero po roku odzyskał zdrowie i co było dla niego najważniejsze – czucie w wargach. Wrócił do grania na trąbce i śpiewania, zaczynając jako rekonwalescent właściwie wszystko od początku.

Jego obecne występy na scenie stanowią nie tylko dowód siły charakteru artysty. Tytuł programu „Tribute (po polsku: hołd) to Louis Armstrong”, nie jest zwykłym sloganem marketingowym. To po prostu PRAWDZIWY hołd Troya wobec swego Mistrza, okupiony wyrzeczeniami, ciężką pracą i ciągłym przezwyciężaniem bólu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Koncert - Troy„Satchmo” Anderson - Tribute to Louis Armstrong

Koncert rewelacyjny. Piękna muzyka, wspaniali artyści, fajny klimat. Gwiazda wieczoru przesympatyczny facet wnoszący dużo słońca w nasze życie. Byliśmy całą rodziną, wszyscy zachwyceni.
Fajny koncert. Warto było obejrzeć i posłuchać.

Polecane z kategorii koncert