koncert

Koncert VI Międzynarodowego Festiwalu „Spotkanie z Mistrzem” STANIENDA

koncert

Koncert VI Międzynarodowego Festiwalu „Spotkanie z Mistrzem” STANIENDA

Koncert VI Międzynarodowego Festiwalu „Spotkanie z Mistrzem” STANIENDA - Bilety na koncert

Jan Stanienda – wybitny polski skrzypek, kameralista, koncertmistrz. Laureat konkursów skrzypcowych. Koncertuje na całym świecie. Nagrania dla polskich i francuskich rozgłośni radiowych oraz telewizyjnych. Dokonał wielu nagrań płytowych. Profesor Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie.

Antoine Billet – wiolonczelista francuski wykształcony w Niemczech (Freiburg). Koncertujący na wielu festiwalach europejskich. Jego domeną jest muzyka kameralna. Występuje w wielu zespołach instrumentalnych. Pedagog w Waldkirch Musikschule we Freiburgu oraz w Oberlin Childrens University.

Maria Stanienda – altowiolistka, utalentowana polska kameralistka. Laureatka konkursów muzycznych. Członkini zespołu Chopin Piano Quintet, z którym koncertuje w fi lharmoniach oraz na krajowych i międzynarodowych festiwalach.

Krzysztof Stanienda – jeden z najbardziej utalentowanych polskich pianistów-kameralistów. Laureat licznych konkursów kameralnych. Koncertuje w kraju i zagranicą. Założyciel i członek Chopin Piano Quintet. Wykładowca na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina w Warszawie

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Koncert VI Międzynarodowego Festiwalu „Spotkanie z Mistrzem” STANIENDA

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert