Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-12-2022

koncert

Koncert „W Weronie” Emilii Pawłowskiej

koncert

Koncert „W Weronie” Emilii Pawłowskiej

Koncert „W Weronie” Emilii Pawłowskiej - koncert
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Koncert „W Weronie” Emilii Pawłowskiej
Zapraszamy Państwa na koncert „W Weronie” Emilii Pawłowskiej z piosenkami Marka Sochackiego. Będzie to zbiór wybranych utworów ze słowami Marka Sochackiego do muzyki Roberta Wiórkiewicza, Jerzego Dziedziczaka i samego autora tekstów. Marek Sochacki to zasłużony działacz kultury, znany i ceniony nie tylko w Sandomierzu. Śpiewał, pisał teksty piosenek, komponował, pisał sztuki teatralne a także uczył dzieci i młodzież. Szczególnie bliska mu była piosenka autorska z „krainy łagodności”, z niebanalnym, refleksyjnym tekstem. Jest autorem ponad 700 piosenek. Jako artysta z nurtu poezji śpiewanej i piosenki autorskiej występował z sukcesami na festiwalach i przeglądach w całym kraju. Po raz ostatni wystąpił na scenie w lipcu 2012 r. na Festiwalu „Dookoła Wody” wraz ze swoimi wychowankami. Zmarł 29.08.2012 r. w wieku 56 lat.
Emilia Pawłowska z piosenkami Marka Sochackiego pierwszy raz wystąpiła w listopadzie ub. r. jako support koncertu Stanisława Sojki w Mroczy (kuj. – pom.).
Podczas koncertu artystce towarzyszyć będą znakomici muzycy: Natan Kosętka – skrzypce oraz Piotr Dąbrowski – fortepian.
Koncert odbędzie się 2 października 2022 r. o godzinie 17:00, na sali widowisko- kinowej w Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim. Bezpłatne wejściówki na wydarzenie można nabyć w sekretariacie CKiS lub na stronie biletyna.pl. Podczas koncertu odbędzie się zbiórka środków, które zostaną przekazane dla Zosi Szcześniewskiej z Wałdowa, chorującej na SMA- rdzeniowy zanik mięśni.

Zapraszamy
Materiały CKiS w Sępólnie Krajeńskim

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Koncert „W Weronie” Emilii Pawłowskiej

Było super,bardzo klimatycznie i sympatycznie.
Daniel 03.10.2022 08:45
Koncert „W Weronie” Emilii Pawłowskiej
Sępólno Krajeńskie, 02.10.2022
Centrum Kultury i Sztuki

Polecane z kategorii koncert