koncert

Koncert W górach jest wszytko co kocham - Karkonosze

koncert

Koncert W górach jest wszytko co kocham - Karkonosze

Koncert W górach jest wszytko co kocham - Karkonosze - Bilety na koncert

Zimowy koncert W górach jest wszystko co kocham odbędzie się w tym roku w samym sercu Karkonoszy w Schronisku Odrodzenie

Gospodarzem muzycznym wieczoru będzie zespół Dom o Zielonych Progach, znany Wam dobrze z koncertów na Andrzejówce, Markowych Szczawinach Pod Babią Górą, czy Pasterskich Aniołów i kultowego koncertu na Hali Pod Śnieżnikiem

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Koncert W górach jest wszytko co kocham - Karkonosze

Z ogromnym żalem musiałem odpuścić. Grypsko przykuło mnie do łóżka. Pozdrawiam serdecznie. Robert Matla.
Kolejny raz, koncert lepszy od poprzedniego!
Bardzo fajny klimat w niesamowitym miejscu. Polecam
Wyborny zespół, wspaniali ludzie i niezwykle klimatyczne miejsce :D
To był już mój trzeci koncert w tym roku. Dom o zielonych progach w każdym z nich przywoływał wspomnienia , żartował i klimatycznie wprowadzał nastrój w utworach, które prezentował. Ponadto ma świetny kontakt z publicznością. Wspólnie śpiewanie z zespołem wprowadza sympatyczny klimat.To zespół dla tych odbiorców, którzy kochają piosenkę turystyczną , nastrojową i aktorską. Dla mnie każdy z koncertów, w którym brałem udział był na najwyższym poziomie. Szczerze im dziękuję za ich utwory i podejście do słuchacza - turysty melancholika.
Organizacja bardzo dobra, koncert klimatyczny, bardzo mi się podobał.
Jak zawsze rewelacyjny, klimatyczny koncert, dawka bezcennej energii!!
Koncert był super. Sympatyczna obsługa schroniska!! Tak trzymać!!!
Było fantastycznie! Ocean pozytywnej energii!
Wspaniały koncert w niesamowitym klimacie schroniska Odrodzenie w Karkonoszach. Cudowne emocje, które zafundował nam "Dom o Zielonych Progach" na długo pozostaną w mojej pamięci.
Koncert jak zwykle klimatyczny i niezapomniany! W górach jest wszystko co kochamy!!! Dziękujemy i czekamy na więcej.
ładny występ ale mam jeden ogromny minus czy organizatorzy nie sprzedali za dużo biletów względem miejsc w odrodzeniu? Ja rozumiem spać w jednej sali w 40 osób ale tam wogole nie było gdzie spać korytarze a nawet przedsionki gdzie wiatr hula i jest po prostu zimno jak spytałam Pani w schronisku czy jest jakiś limit osób usłyszałam że jest informacja że każdy na swoją odpowiedzialność ... Jasne 22 w nocy zimą w górach dobra chodźmy do domu a jak spotka mnie zamieć to byłoby że nie odpowiedzialni turyści. To moim zdaniem poważne niedociągnięcie.
Koncert był cudowny. Urokliwe schronisko spowite zimową aurą, świetni ludzie i niesamowici artyści. Piękna muzyka, która wypełniła moją głowę, duszę i serce na długie chwile. Cieszę się, że mogłam być częścią tego wydarzenia. Czekam na kolejny koncert na Dolnym Śląsku!

Polecane z kategorii koncert