koncert

Koncert Wiedeński

koncert

Koncert Wiedeński

Koncert Wiedeński - Bilety na koncert

Koncert Wiedeński | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2020, 2021

Podczas gali usłyszą Państwo obdarzonych wspaniałymi głosami, fantastycznych solistów operowych. Towarzyszyć im będą wybitni, polscy kameraliści występujący na co dzień z najlepszymi orkiestrami i dyrygentami w Polsce i Europie. Tej gali nie można przegapić, na scenie pojawią się laureaci międzynarodowych konkursów muzycznych, wirtuozi skrzypiec, fortepianu, wspaniali soliści polskiej estrady. Artyści występujący w największych polskich i światowych salach koncertowych, filharmonicznych oraz operowych. Wzruszają i bawią publikę od wielu lat, za każdym razem przyjmowani owacjami na stojąco! Niekwestionowany, najbardziej rozpoznawalny polski zespół „Tomczyk Art Capella” wykonujący wyłącznie muzykę Króla Walca - Johanna Straussa. Tradycją stały się już coroczne Koncerty Wiedeńskie w wykonaniu tej niezwykłej grupy wspaniałych, polskich artystów Młodego Pokolenia! To połączenie klasycznej wiedeńskiej formy i kunsztu z młodością, werwą i niespotykaną muzykalnością artystów wykonujących to muzyczne widowisko! Zabrzmią największe, ponadczasowe i wiecznie bliskie sercom melomanów przeboje króla walca - Johanna Straussa, nie zabraknie także popisowych arii z najsłynniejszych operetek "Zemsta nietoperza", "Baron cygański", "Wesoła Wdówka", "Księżniczka Czardasza" oraz "Kraina Uśmiechu". Publiczność usłyszy m.in.: Walc "Nad Pięknym Modrym Dunajem", Arię Barinkaya "Wielka sława to żart", Duet wszech czasów "Usta milczą dusza śpiewa" czy polkę "Tritsch- Tratsch"oraz słynny "Marsz Radeckiego". Koncert programowo nawiązywał będzie do tradycyjnych gali i noworocznych koncertów, odbywających się w Wiedniu.

Zapraszamy serdecznie!

Nota informująca o koncercie i jego opis są pomysłem i własnością firmy Tomczyk Art,

os. reprezentująca - Jędrzej Tomczyk. Wszelkie prawa zastrzeżone.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET
WIĘCEJ
WYPRZEDANE
25.10.2020, 17:00 Teatr Stary
WYPRZEDANE
WYPRZEDANE

Recenzje

Super wydarzenie, gorąco polecam
Było nie tylko poważnie, ale i chwilami zabawnie. Udany wieczór!
Miło popatrzeć
Cudowny koncert
Dobrze spędzony czas z muzyką i humorem.
Bawiliśmy się super.Muzyka ,taniec i śpiew.. Wszystko było bardzo udane.Zespol cudowny.Juz czekamy na następny koncert w październiku,
Wspaniały wieczór, wspaniali artyści. Z humorkiem i pasją. Gratulacje.
Świetny koncert, wspaniali wykonawcy, prowadzący ale również i publiczność :) jedyne zastrzeżenie to lekkie problemy techniczne - pewne zmagania pianisty z fortepianem oraz jakieś dziwne dźwięki wydobywające się z głośnika
Cudowny spędzony czas :)
Liliana 08.03.2020 22:42
Wspaniały koncert, świetna orkiestra, zachwycający tancerze, elementy komiczne fajnie wplecione w występ. Jesteśmy z żoną zachwyceni.
Wspaniały koncert. Wspaniały konferansjer.
Doskonała zabawa, super przedstawienie
Krzychu 02.03.2020 23:29
Super koncert, polecam
hania1239 02.03.2020 14:41
Rewelacja
Niesamowity koncert. Polecam!
Vasyl Dolishnii 02.03.2020 10:02
Fantastyczny koncert, uwielbiam te klimaty , polecam wszystkim , już nie mogę się doczekać kolejnego koncert w listopadzie
Koncert bardzo mi się podobał.
joanna65 02.03.2020 08:29
Świetny koncert! Fantastyczna atmosfera, wspaniali artyści, wdzięczna publika
Cudowny koncert, z humorem, można było się poczuć jak w Wiedniu. Cudowni i utalentowani artyści. Czekam na kolejne.
Świetny koncert, doskonali artysci
Krystian Nysa 01.03.2020 20:34
Koncert rewelacyjny dla widzów zróżnicowanych wiekowo. Piękne wokale i wykonanie muzyczne znanych i umiejętnie dobranych utworów - najpopularniejszych arii operetkowych. Oprócz tego dużo humoru, na dobrym poziomie. Jedyny mankament to niewygoda, bardzo ciasno ustawione rzędy w sali, brak miejsca na nogi i niemożność poruszenia się prawie, zwłaszcza, że sztuka bez była przerwy.
Wspaniałe wydarzenie.
Koncert wspaniały. Soliści wyborni. Było coś dla ucha, coś dla duszy i coś dla usmiechu. Suuuuuper zabawa. ZSresztą taka muzyka jest zawsze wspaniała!!!!!
Wspaniałe widowisko
Wpaniałe widowisko
Na koncercie była osoba starsza i osoba młoda. Obie wróciły zadowolone. Bardzo im się podobało. Polecam to wydarzenie.
ZNAKOMITY KONCERT! JESTEM ZACHWYCONA ARTYSTAMI ZARÓWNO ŚPIEWAKAMI JAK I TANCERZAMI. KONCERT W WARSZAWIE RZECZYWIŚCIE NA MIARĘ KONCERTÓW WE WIEDNIU.
Cudowny koncert, polecam wszystkim. Młodzi zdolni i utalentowani ludzie grali i śpiewali dla nas przepięknie.
Jestem zbulwersowana faktem, że miejsce było z widokiem na słup. Bilety tanie nie były, kupując nie zdawałam sobie, że miejsce będzie z ograniczoną widocznością. Na przyszłość, proszę informować klienta o takich niedogodnościach.
Mariola 25.02.2020 09:39
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane