Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-08-2022

koncert

Koncert Wiedeński z Gwiazdami

koncert

Koncert Wiedeński z Gwiazdami

Koncert Wiedeński z Gwiazdami - koncert
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Zapraszamy Państwa w podróż do romantycznego Wiednia, magicznego świata operetki, gdzie będą rozbrzmiewać najpiękniejsze arie, duety, walce i polki Johanna Straussa. Gdzie, w pełnych zachwytu dźwiękach, będzie można usłyszeć szelest długich sukien, huk rozlewanego szampana, czy miłosne westchnienia w alkowach. Wybitne kompozycje w wykonaniu Narodowej Orkiestry Filharmonii Lwowskiej oraz międzynarodowej klasy solistów sceny operetkowej, operowej, musicalowej oraz pop, przeniosą słuchaczy do ojczyzny walca, polki, a także do Nowego Jorku. Artyści zaprezentują niezwykły kunszt wokalny i wykreują dla Państwa najwspanialsze światowe arie, piosenki, szlagiery i duety miłosne. Niespodzianką wieczoru będą niezwykłe osobowości grupy QuattroVoci, która w styczniu 2019 po raz pierwszy pobiła serca polskiej publiczności. QuattroVoci wracaja do Polski w 2020 roku i zaprezentuje swój nowy repertuar, jakże lubiany przez melomanów operetki, musicalu i muzyki filmowej. QuattroVoci to Evelina Liubonko sopran, Lilia Nikitchuk mezzosopran, Serhii Kutepov tenor i Volodymir Shynkarenko bas.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Koncert Wiedeński z Gwiazdami

Super koncert!!!!
Marek 09.02.2020 20:16
Przed wystawieniem tej opinii jeszcze raz zapoznałem się z opisem koncertu zamieszczonym przez organizatora, żeby upewnić się, że na pewno byłem na właściwym koncercie. Z przykrością stwierdzam, że koncert to rozczarowanie dla kogoś, kto chciał poczuć nastrój, klimat, lekkość, humor, wirtuozerię charakterystyczną dla koncertu symfonicznego, ba, wiedeńskiego, szumnie reklamowanego pod hasłem 'z Gwiazdami'… W zapowiedzi napisano m.in. że "Niespodzianką wieczoru będą niezwykłe osobowości grupy QuattroVoci". Skąd taka opinia, trudno powiedzieć, bo niestety soliści wypadli bardzo słabo (może z wyjątkiem basu), sprawiali wrażenie, jakby dobrano ich tuż przed koncertem, jakby nie odbyli żadnej próby, bo nawet ukłony w ich wykonaniu były niezgrabne. Ale najgorsze, że choć napisano" Charakterystycznym dla Koncertu Wiedeńskiego z Gwiazdami jest wirtuozeria wokalu, kolor wielogłosowości" głosy tego kwartetu źle brzmiały harmonicznie, partie solowe tylko z nazwy, wielogłosowość w poszczególnych utworach nie istniała albo była kilkusekundowa, bo kwartet właściwie brzmiał jak jednogłosowy chórek. Tenor chyba raz w całym koncercie (w Alleluja) zmierzył się z basem na głosy w jednej frazie, mezzosopranistka chyba z łapanki, nie istniała, porażka. Zapowiadanej Agaty Savy nie było w ogóle. Pani Leszko i Pan Cebula - Orynicz ratowali sytuację, jak mogli, przynajmniej oni umiejętnie prowadzili swoje partie wokalne. Te trzy gwiazdki tylko dla nich, no i jeszcze może dla orkiestry, szczególnie sekcji smyczkowej. To byłby dobry koncert, dwie i pół godziny pięknej muzyki, ale bez grupy QuattroVoci.
Zawiedziony 09.02.2020 16:29
Fenomenalny koncert, wybornie się bawiłam, jestem miło zaskoczona pewnymi elementami koncertu. Serdecznie polecam jeśli ktoś kiedyś będzie miał okazję się udać :)
QuiLavia01 08.02.2020 20:49
Było super
KK 08.02.2020 19:16
Wspaniałe spędzony wieczór przy cudownej muzyce. Mistrzowskie wykonania. Uczta dla miłośników muzyki. Wieczór nie do zapimnienia.
Sławek 08.02.2020 08:51

Polecane z kategorii koncert