Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-12-2023

koncert

Koncert Wielka sława to żart

koncert

Koncert Wielka sława to żart

Koncert Wielka sława to żart - koncert

 Bilety
Dodaj do ulubionych
Ulubione

"Muzyczny teatr kwitnących melodii i miłosnych nastrojów" .

W trakcie gali operetkowej:

"Wielka sława to żart" - Wiedeńskiej operetki czar

zaśpiewają dla Państwa wybitni artyści sceny operetkowej.

Ich wspaniałe głosy przeniosą nas w świat koncertów wiedeńskich, operetki, oraz musicali. "Wielka sława to żart"...tą najpopularniejszą operetkową arią świata zapraszamy miłośników muzyki na koncert okrytych nieprzemijającą sławą przebojowych arii i duetów z oper, operetek i musicali a także neapolitańskich pieśni i standardów światowej sceny pop.

Wystąpią czołowi soliści polskiej sceny muzycznej: Agnieszka GABRYSIAK- sopran, Sylwia NOWICKA-sopran, Dawid KWIECIŃSKI - tenor, Wojciech Strzelecki - tenor z towarzyszeniem charyzmatycznego pianisty Marcina WERNERA.

O losach sławnych dzieł i meandrach sławy opowiadać będzie Krystyna PIETRANEK-KULIS. Nasi Artyści występują w największych polskich i światowych salach koncertowych. Jak mawiał Bogusław Kaczyński: "Ten repertuar oraz jego wykonanie jest gwarancją satysfakcji widzów." Przeżyją Państwo wieczór pełen magii, wzruszeń i radości.

Po koncercie spotkanie z Artystami, rozmowy, wspólne zdjęcia. Gwarantujemy niezapomniane wspomnienia z wieczornej gali, które pozostaną we wspomnieniach na długo. Zapraszamy fanów dobrej muzyki. Czas trwania koncertu 105 minut.

Koncert przeprowadzony zostanie z obowiązującymi regułami sanitarnymi.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Kup voucher na dowolne wydarzenie

Podaruj bliskim niezapomniane emocje

50,00 zł
100,00 zł
200,00 zł

Klikając w przycisk wybierasz voucher wartościowy wielokrotnego użycia ważny 48 miesięcy

Recenzje i opinie: Koncert Wielka sława to żart


Jak działają recenzje?
Jak mogę coś ocenić, skoro koncert został odwołany i nie zostałam o tym poinformowana. Jechaliśmy ponad 60 km w jedna stronę na darmo. Oczekuję zwrotu pieniędzy i zrekompensowanie straconego czasu i przejazdu samochodem. Rezerwacja TNA/3280334 Mieliście mój nr telefonu i e-mail
Urszula 28.09.2019 17:50

Polecane z kategorii koncert