Wydarzenia Sieradz 2023/2024 | Imprezy i atrakcje

Dodaj do ulubionych
Ulubione

Bilety i wejściówki na wydarzenia w Sieradz


Dwie morgi utrapienia, czyli zróbmy sobie wnuka

 KUP BILET

Dwie morgi utrapienia, czyli zróbmy sobie wnuka

 KUP BILET

Komedia z dreszczykiem

 KUP BILET

HAU-HAU Show

 KUP BILET

"Być Kobietą" - Czyli Szaleństwa Dojrzałej Młodości

 KUP BILET

Telewizja Kłamie

 KUP BILET

Telewizja Kłamie

 KUP BILET

Teatr Baniek Mydlanych - Tajemnica Bańki Szczęścia

 KUP BILET

Kabaret Hrabi - Pociechy

 KUP BILET
ZOBACZ WIĘCEJ
Wydarzenia Sieradz

Halo Sieradz! Jesteście tam? Chcecie wiedzieć co dzieje się w waszym mieście? To świetnie! Z myślą o osobach żądnych atrakcji powstał serwis Biletyna.pl! Na naszej stronie znajduje się szczegółowy kalendarz imprez dla każdego miasta - wydarzenia podzieliliśmy na kategorie, by łatwiej było znaleźć to, co jest najbardziej interesujące. Za pośrednictwem serwisu można kupić także bilety oraz vouchery - te ostatnie doskonale nadają się na prezent, na przykład z okazji urodzin, imienin, Dnia Mamy czy rocznicy ślubu. Koniecznie zajrzyj na Biletyna.pl i sprawdź sam jakie imprezy przygotowaliśmy dla Ciebie w nadchodzącym sezonie!

Atrakcje Sieradz 2023/2024 - Teatr Miejski, Sieradzkie Centrum Kultury i inne instytucje w mieście zapraszają!

Co robić w Sieradzu? Zapewniamy Cię, że możliwości spędzania wolnego czasu jest całkiem sporo. Możesz wybrać się ze znajomymi na koncert ulubionego zespołu, pośmiać się z nowego programu kabaretowego lub obejrzeć spektakl, który w całej Polsce zebrał doskonałe recenzje wśród publiczności i krytyków. Co wybierasz?

W serwisie Biletyna.pl znajdziesz wydarzenia, które dosłownie odbywają się pod Twoim nosem. Ich organizatorami są lokalne instytucje kultury, takie jak Sieradzkie Centrum Kultury przy ulicy Dominikańskiej, Teatr Miejski czy Amfiteatr w Parku Staromiejskim. Jako mieszkaniec Sieradza z pewnością o nich słyszałeś!

Najciekawsze wydarzenia Sieradz 2023/2024 - sprawdź na jakie imprezy warto się wybrać!

Lubisz się śmiać? No jasne, a kto nie lubi? W nadchodzącym sezonie będziesz miał ku temu okazję. W Sieradzu wystąpią bowiem nie tylko znani stand-uperzy, tacy jak Igor Kwiatkowski, ale także uwielbiane przez wszystkich kabarety. Lista artystów jest dość długa, ale koniecznie należy wymienić tutaj takie grupy jak Kabaret Młodych Panów czy Kabaret Neo-Nówka.

Nadchodzący sezon to także niezapomniane koncerty, w tym koncerty operetkowe - doskonała propozycja dla fanów muzyki klasycznej. Nie zabraknie też dobrej rozrywki pod znakiem teatru. Przed sieradzką publicznością wystąpią znani artyści scen polskich - Radosław Pazura, Sambor Czarnota, Edyta Jungowska, Katarzyna Glinka, Karolina Sawka…

Nie zapominamy także o najmłodszych widzach!

Sieradz pamięta także o najmłodszych widzach. Z myślą o nich przygotowano szereg propozycji - z wielu z nich mogą skorzystać również szkoły czy przedszkola.

Nadchodzący sezon będzie należał do Cyrku Zalewski, Teatru Baniek Mydlanych oraz kolorowych spektakli, dedykowanych zarówno maluchom, jak i starszakom. Bilety i harmonogram czeka w serwisie Biletyna!