koncert

Koncert Włodek Pawlik Quartet

koncert

Koncert Włodek Pawlik Quartet

Koncert Włodek Pawlik Quartet - Bilety na koncert

wstęp wolny, rezerwacja miejsc online lub telefonicznie

Koncert muzyki z filmu „Rewers” skomponowanej przez Włodka Pawlika w wykonaniu autora z zespołem. Finał Festiwalu Muzyki i Filmu Kadry i Takty.

Muzyka do „Rewersu” skomponowana przez Włodka Pawlika uhonorowana została m.in. Złotymi Lwami na Festiwalu w Gdyni, a także ostatnio Złotymi Orłami. Reżyser filmu Borys Lankosz w kilku słowach określa rolę kompozycji Pawlika: „Doskonale się rozumieliśmy. On ma w sobie ogromne poczucie wolności i wielką wyobraźnię, co pozwoliło mu napisać muzykę, która wykracza poza czas, poza schemat, jest niekonwencjonalna a jednocześnie wynosi ten film o piętro wyżej.” Każdy koncert tego światowej sławy pianisty, to niepowtarzalne wydarzenie, potwierdzające wielki talent i charyzmę artysty.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Koncert Włodek Pawlik Quartet

Koncert Włodek Pawlik Quartet to wspaniałe chwile z jazzowymi klimatami filmowymi, jak zwykle wysoki poziom wykonania. Dodatkowym atutem była nowa sala klubu Kadr ze świetną akustyką.
Bardzo ładna , duża i akustyczna sala - bdb, Koncert Takiego wokalisty także bdb bdb dobry, Atmosfera- bywałam u Was na wielu spotkaniach srodowych - podróżnicze- zawsze osoby na poziomie i chętne i ciekawe nowości i swiata. Podobna publika i tym razem

Polecane z kategorii koncert