koncert

Koncert ZPiT UW "Warszawianka" oraz ZPiT "Powiśle" im. Kazimiery Walczak "Mamci"

koncert

Koncert ZPiT UW "Warszawianka" oraz ZPiT "Powiśle" im. Kazimiery Walczak "Mamci"

Koncert ZPiT UW "Warszawianka" oraz ZPiT "Powiśle" im. Kazimiery Walczak "Mamci" - koncert
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Zespół Pieśni i Tańca Uniwersytetu Warszawskiego „Warszawianka” serdecznie zaprasza na koncert dedykowany przede wszystkim pamięci Kazimiery Walczak „Mamci”, ale także rodzinom i wychowawcom puławskich tancerzy „Warszawianki”. W wydarzeniu wystąpi również Zespół Pieśni i Tańca „Powiśle”, którego Kazimiera Walczak była założycielką i wieloletnim kierownikiem artystycznym.

Wykonawcami będą członkowie jednego z najlepszych w Polsce akademickich zespołów tanecznych: Zespołu Pieśni i Tańca Uniwersytetu Warszawskiego „Warszawianka”.

Cały program artystyczny oparty będzie na przenikaniu tradycji ze współczesnością. Znajdą się w nim zarówno taneczne i muzyczne tradycje. Jednym z najpiękniejszych elementów każdej kultury jest folklor. Kolorowe stroje; niesamowity wdzięk i uroda młodych warszawskich tańczących studentów oraz piękno polskiej muzyki i tańców to niepodważalne walory tego widowiska.

Na koncert zapraszamy 23 maja o godz. 18:00 do sali widowiskowej Puławskiego Ośrodka Kultury „Dom Chemika”. Bilety w cenie 25 zł do nabycia w kasie Ośrodka, tel.: 81 458 67 21.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Koncert ZPiT UW "Warszawianka" oraz ZPiT "Powiśle" im. Kazimiery Walczak "Mamci"

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert