koncert

Koncert Zaduszkowy WIELCY NIEOBECNI

koncert

Koncert Zaduszkowy WIELCY NIEOBECNI

Koncert Zaduszkowy WIELCY NIEOBECNI - Bilety na koncert

"Wielcy Nieobecni" // koncert zaduszkowy

"Wielcy Nieobecni" to muzyczny wieczór, podczas którego będzie można usłyszeć i powspominać wybitnych polskich artystów, których już z nami nie ma. Wokalista Michał Bober wraz z trzyosobowym zespołem przypomną kompozycje wybitnych polskich artystów.

W lirycznych utworach takich jak m.in. "C'est la vie", "Lubię wracać tam gdzie byłem", "Wiem, że nie wrócisz", "Opowiadaj mi tak", i wiele innych, będziemy mogli przejrzeć się jak w lustrze i zastanowić nad bezsensownym pośpiechem każdego dnia. To wydarzenie pozwoli nam spojrzeć w głąb siebie i zwróci uwagę na rzeczy, które są w życiu naprawdę ważne.

W koncercie usłyszymy utwory takich artystów jak Andrzej Zaucha, Zbigniew Wodecki, Agnieszka Osiecka, Krzysztof Krawczyk i wielu innych.

Koncert uzupełniony jest także o utwory opowiadające o przemijaniu, o jesieni życia, dając jednocześnie wiele nadziei i pogody. To ciepły, jesienny koncert, który poprzez muzykę nastroi spokojem nasze dusze.

Zaduszkowy wieczór wspomnień tworzy zespół w składzie:
Michał Bober - voc.
Tomasz Jędrzejewski - piano
Piotr Sypień - kontrabas

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Koncert Zaduszkowy WIELCY NIEOBECNI

Cudowny, pełen emocji koncert! Polecam każdemu!
Wspanialy wystep !
Piękny koncert bardzo zdolnego wokalisty wraz z zespołem towarzyszącym. Panowie budują nastrój na scenie i nawiązują porozumienie z publicznością. Zdecydowanie polecam spotkanie z dawnymi mistrzami w nowej interpretacji.

Polecane z kategorii koncert