koncert

Koncert charytatywny PCK - Cleo

koncert

Koncert charytatywny PCK - Cleo

Koncert charytatywny PCK - Cleo - Bilety na koncert

Koncert charytatywny PCK "PODARUJ DZIECIOM SERCE" wieńczący ogólnopolską akcję "Wyprawka dla Żaka".
Dochód z koncertu przeznaczony zostanie na wyposażenie dzieci niepełnosprawnych i dzieci z rodzin najuboższych w Bydgoszczy i województwa kujawsko pomorskiego w artykuły szkolne potrzebne do nauki.
To wyjątkowe wydarzenie przygotowane z okazji obchodów 100 rocznicy powstania Polskiego Czerwonego Krzyża.

Serdecznie zapraszamy na koncert CLEO, który odbędzie się 20 września 2019r. o godz. 18.00 w Hali Sportowo Widowiskowej ŁUCZNICZKA w Bydgoszczy

To właśnie CLEO zaśpiewa na 100-lecie PCK i wręczy dzieciakom plecaki wypchane artykułami szkolnymi.

CLEO – jest jedną z najpopularniejszych polskich wokalistek w sieci, jej profile społecznościowe zgromadziły ponad 1 500 000 fanów, a jej teledyski na YouTube wyświetlono około 300 milionów razy. W 2016 roku Cleo wydała swój drugi album „BASTET”, który już na etapie przedsprzedaży uzyskał wyróżnienie złotej płyty, a po kilku miesiącach podwójnej platyny. Pierwszy singiel z płyty, „Zabiorę Nas”, uzyskał najwyższy status diamentowego singla oraz Cyfrowej Piosenki roku 2016. W 2018 roku Cleo rozpoczęła prace nad swoim trzecim albumem, promowanym przez przebój „Łowcy Gwiazd”, który 4 miesiące po premierze osiągnął 40 milionów wyświetleń. Brała udział w programie The Voice Kids jako Juror.

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH FANÓW CLEO NA TEN NIEZWYKŁY KONCERT !!!!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Koncert charytatywny PCK - Cleo

Koncert bardzo fajny, wrażenia super jednak brakuje bezpośrednio pod sceną takiej strefy dla mniejszych dzieci żeby zapewnić im lepszą widoczność
Organizacja bez zastrzeżeń lecz ta hala nie nadaje się na imprezy muzyczne przez bardzo złą akustykę. Odbiór muzyki fatalny. Nawet ciężko było zrozumieć co mówią osoby prowadzące.
Świetna impreza, energetyczny koncert, i fantastyczna prowadząca!! polecam
Bardzo miło spędzony czas, Cleo super występ
koncert ok, szkoda że Cleo nie poświęciła więcej czasu dla fanów przy rozdawaniu autografów, wiele dzieci płakało gdy wokalistka zeszła ze sceny i do nich nie wróciła.
Dzieciom się podobało
Świetnie spędzony wieczór. Największe hity Cleo, która na żywo śpiewa naprawdę znakomicie. Dodatkowym atutem koncertów z serii "Podaruj Dzieciom Serce" jest oczywiście szczytny cel.
Bardzo zadowoleni
super koncert, dużo piosenek i dobra atmosfera
Mega super występ bardzo się podobał koncert
dziecko zadowolone
Impreza była super. Moja Córka jest zadowolona a to najważniejsze. Pozdrowienia
Było super szkoda że tak krótko 😊
Koncert rewelacyjny cleo jest wyjątkowa gwiazda ale także wyjątkowa osoba, nasza córka miała 20 września urodziny i spotkanie z cleo było spełnieniem jej marzeń
Cleo świetna! Dziewczynki zachwycone. Pytają kiedy kolejny koncert. Jedyna uwaga dotyczy braku dozorowanej szatni. Aura sprzyjająca okryciom wierzchnim sugerowałaby otwarcie szatni z osobą która tych ubrań pilnuje....Żadna to przyjemność na takim koncercie chodzić w kurtce czy z kurtką pod pachą.
Koncert udany. Bilety sprawdzane pobieżnie. Nikt nie skanował kodów. Mogłabym wydrukować z 50 razy swoje bilety i wpuścić wszystkich sąsiadów np. ze swojego bloku, którzy nie zapłacili złotówki za bilet. To trochę dziwne. RESZTA super.
Polecam, szybko i sprawnie !!!
Super, szkoda że tak krótko
Świetny koncert w słusznej sprawie! Cleo zaśpiewała wszystkie największe kawałki od "my Słowianie" po "chodzę dziś" - cudowny głos, wspaniała energia, pozytywny przekaz dla wszystkich!
Bardzo fajny koncert. Na koncercie Cleo byliśmy pierwszy raz. Potańczone, pośpiewanw- Super!

Polecane z kategorii koncert