koncert

Koncert death metalowy - Chainsword i Cancerfaust

koncert

Koncert death metalowy - Chainsword i Cancerfaust

Koncert death metalowy - Chainsword i Cancerfaust - Bilety na koncert

Podczas koncertu odbędzie się premiera nowej płyty zespołu Chainsword.
„Pod koniec lutego rozpoczęła się kampania na skalę Operacji Barbarossa – Chainsword wydał na świat swój debiutancki album „Blightmarch”. To 42 minuty ciężkiego jak Zimmerit i szorstkiego jak deska, po której zostaje drzazga w oku death metalu utrzymanego w duchu dawnych mistrzów sztuki śmierci. 23 Marca Chainsword powraca na scenę i z wdziękiem czołgu na poligonie pragnie rozdawać razy na lewo i prawo.
Join the Attack!”

Support to zespół z Poznania, Cancerfaust
Jak pisze o sobie kapela:
„Death metalowi siepacze, których sound sprawia, że rogaty aż zaciera kopyta. Olschool-worship najwyższej próby dla fanów Bolt Thrower i Asphyx. Mają na koncie dwie EPki, które przepaliły się już przez niejeden odtwarzacz i, niczym soczysta buła na dziąsło, zostawiły trwały ślad na psychice słuchaczy.”
Chcecie poznać zespoły bliżej?
https://www.facebook.com/Chainswordband
https://www.facebook.com/cancerfaust

Bilety na koncert dostępne na biletyna.pl lub w kasie Domu Kultury Stare Babice. Dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny wydanej w Gminie Stare Babice (numer karty KDR zaczynający się od następujących cyfr 1432072) oraz posiadaczy Ogólnopolskiej Karty Seniora wydanej w Gminie Stare Babice bilety ze zniżką 20 % tj. 8 zł. Bilety ze zniżką do kupienia wyłącznie w kasie Domu Kultury Stare Babice przy ul. Południowej 2a w Zielonkach-Parceli po okazaniu Karty Dużej Rodziny lub Karty Seniora. Płatność kartą. Kasa czynna pn-pt. godz. 8:00-16:00.

W trosce o bezpieczeństwo widzów oraz w związku z aktualnie obowiązującymi wytycznymi dotyczącymi organizacji wydarzeń kulturalnych obowiązuje zajętość maksymalnie 50% miejsc w Sali Widowiskowej. Widzowie będą zajmować co drugie miejsce. Koncert zostanie zrealizowany zgodnie z Regulaminem funkcjonowania Sali Widowiskowej Domu Kultury Stare Babice w stanie zagrożenia zakażenia wirusem SARS-CoV-2 dostępnym na naszej stronie internetowej.
Obowiązuje:
• dezynfekcja dłoni przy wejściu
• obowiązek zakrywania ust i nosa
• zachowanie 1,5 m odległości od innych osób
Przepraszamy za utrudnienia i liczymy na Państwa wyrozumiałość.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Koncert death metalowy - Chainsword i Cancerfaust

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert