koncert

Koncert dla małych dzieci

koncert

Koncert dla małych dzieci

Koncert dla małych dzieci - Bilety na koncert

wstęp: 10 zł, zakup biletu online lub w DK Kadr
sala Marzyciel

Koncert gordonowski dla małych dzieci (0–3 lat) z opiekunami. Zapraszamy na koncert z elementami zajęć umuzykalniających prowadzonych zgodnie z teorią uczenia się muzyki według Edwina Eliasa Gordona. Zajęcia polegają na stymulowaniu słuchu malutkich dzieci (w wieku od 1 miesiąca do ok. 3-4 lat) za pomocą śpiewu w różnych skalach oraz rytmu i ruchu.
W miłej, swobodnej atmosferze zaprosimy Was do zabawy przy muzyce na żywo. Będziemy wspólnie śpiewać, mówić wierszyki, tańczyć i słuchać muzyki oraz bawić się melodią i rytmem. Zamiast na prawdziwej scenie będziemy razem z Wami na podłodze na poduszkach i dywanikach. Pomiędzy rytmiczne zabawy i melodyjne śpiewanki wpleciemy przeboje muzyki klasycznej, którą wykonamy na skrzypcach i instrumentach klawiszowych.

Koncerty prowadzą dwie mamy, nauczycielki muzyki i absolwentki Akademii Muzycznych – Basia Habisiak i Ania Natalicz.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Koncert dla małych dzieci

Sam koncert bardzo nam się podobał, było dużo muzyki i dźwięków, panie wciągały dzieci do muzykowania. Problemem było odnalezienie budynku (w ogóle nie oznaczony z zewnątrz, nawet tabliczki z numerem nie ma) i średnio sympatyczna pani z recepcji.
Uwielbiamy te koncerty :) Może godz. 12 akurat nie jest spełnieniem marzeń, bo młody nam odpłynął i trochę zaspany uczestniczył, ale poza tym cudnie było :) Warto by było pomyśleć o nagłośnieniu (w przypadku tej sali, bo wcześniej nie czułam takiej potrzeby).

Polecane z kategorii koncert