koncert

Koncert dla zakochanych i nie tylko…

koncert

Koncert dla zakochanych i nie tylko…

Koncert dla zakochanych i nie tylko… - Bilety na koncert

Nareszcie na żywo ! - w Sali Widowiskowej Domu Kultury Stare Babice
„Koncert dla zakochanych i nie tylko …”

Krzysztof Kiljański i Witek Cisło, to muzyczny dream team – znakomity, aksamitny wokal „polskiego Sinatry” i gitarowa wirtuozeria sprawią, że zadrży każde serce:).
Po 15 latach od ogromnego sukcesu debiutanckiej płyty „IN THE ROOM” (100.000 sprzedanych egzemplarzy!) sensacyjny comeback. Krzysztof Kiljański i Witek Cisło znowu razem na jednej scenie! Usłyszymy doskonale znane wszystkim utwory z ich pierwszej płyty, ale będzie też kilka niespodzianek… Tego koncertu nie można przegapić.
Zapraszamy serdecznie!

Wykonawcy:
Krzysztof Kiljański – śpiew
Witold Cisło – gitara

Krzysztof Kiljański to wokalista o wyjątkowej bardzo ciepłej, niskiej, aksamitnej i kojącej barwie głosu. Zawsze elegancki, męski. Dojrzały. Bywa nazywany polskim Sinatrą, ale nie przepada za tym określeniem. Zdobywca Nagrody „Fryderyk 2005” w kategorii Piosenkarz roku, zasłynął m.in. dzięki nagraniu przeboju w duecie z Kayah pt. „Prócz ciebie, nic” skomponowanego przez Witka Cisło.
Przez dekady na scenie wypracował swój niepowtarzalny styl mężczyzny z klasą, czarującego głosem i znakomitymi manierami. Nagrał wiele niezapomnianych duetów z kobietami czego ukoronowaniem jest album z 2014 roku DUETY (Universal) z dziesięcioma znakomitymi duetami Krzysztofa i div polskiej estrady (m.in. Kayah, Grażyna Szapołowska, Halina Młynkova, Kasia Popowska, Dorota Miśkiewicz, Martyna Jakubowicz, Sarsa). Krzysztof Kiljański muzyczną karierę rozpoczął w pierwszej połowie lat 90-tych jako wokalista jazzowy. Z tego okresu ma na koncie kilka najwyższych wyróżnień w tej kategorii (m.in. na Old Jazz Meeting Złota Tarka, Międzynarodowe Spotkania Wokalistów Jazzowych). Jego pierwszy autorski album „In the room” w 2005 roku zyskał status „Platyny” przy sprzedaży niemal 100 tysięcy egzemplarzy. Piosenka „Prócz Ciebie, nic”, duet z Kayah, do dziś często gości na antenach niemal wszystkich rozgłośni radiowych w Polsce. Krzysztof jest zdobywcą Fryderyków dla Najlepszego Wokalisty. Ma na koncie Superjedynkę za Przebój Roku.

Witold Cisło - polski kompozytor, producent i multiinstrumentalista.
Studiował w Wyższej Szkole Pedagogicznej w Zielonej Górze na wydziale muzycznym. Od roku 1991 rozpoczął współpracę z orkiestrą symfoniczną Filharmonii Zielonogórskiej im. Tadeusza Bairda pod dyr. Czesława Grabowskiego. Od 1992 perkusista zespołu Konferansjer z solistami: Dagmarą Koroną- Persowską oraz Markiem Dyjakiem, zdobywając liczne nagrody i wyróżnienia na Festiwalach Studenckich min. w Krakowie, „Fama” w Świnoujściu, „Łykend” we Wrocławiu.
W 1999 r. dołączył do zespołu Mirosława Czyżykiewicza, z którym nagrał płytę „Allez” (perkusja).
Na przestrzeni 2003-2005 r. zaczął pracę nad własną płytą, do której zaprosił Willy Bella (autora ang. tekstów) i wokalistę Krzysztofa Kiljańskiego. W tym czasie powstał materiał składający się na płytę „In the Room” (Kayax), premiera której odbyła się w 2005 i po dwóch miesiącach uzyskała ona status złotej. Singiel z płyty „Prócz ciebie, nic”, kompozycja Witolda z tekstem Kayah, został na festiwalu w Opolu 2005 przebojem roku.

Bilety na koncert dostępne na www.biletyna.pl lub w kasie Domu Kultury Stare Babice. Dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny wydanej w Gminie Stare Babice (numer karty KDR zaczynający się od następujących cyfr 1432072) oraz posiadaczy Ogólnopolskiej Karty Seniora wydanej w Gminie Stare Babice bilety ze zniżką 20 % tj. 40 zł. Bilety ze zniżką do kupienia wyłącznie w kasie Domu Kultury Stare Babice przy ul. Południowej 2a w Zielonkach-Parceli po okazaniu Karty Dużej Rodziny lub Karty Seniora. Płatność kartą. Kasa czynna pn-pt. godz. 8:00-16:00.

W trosce o bezpieczeństwo widzów oraz w związku z aktualnie obowiązującymi wytycznymi dotyczącymi organizacji wydarzeń kulturalnych obowiązuje zajętość maksymalnie 50% miejsc w Sali Widowiskowej. Widzowie będą zajmować co drugie miejsce. Koncert zostanie zrealizowany zgodnie z Regulaminem funkcjonowania Sali Widowiskowej Domu Kultury Stare Babice w stanie zagrożenia zakażenia wirusem SARS-CoV-2 dostępnym na naszej stronie internetowej.
Obowiązuje:

  • dezynfekcja dłoni przy wejściu
  • obowiązek zakrywania ust i nosa
  • zachowanie 1,5 m odległości od innych osób
    Przepraszamy za utrudnienia i liczymy na Państwa wyrozumiałość.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Koncert dla zakochanych i nie tylko…

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert