koncert

Koncert duetu PONAD CHMURAMI - Katarzyna Jarzynowska, Nikodem T. Jacuk

koncert

Koncert duetu PONAD CHMURAMI - Katarzyna Jarzynowska, Nikodem T. Jacuk

Koncert duetu PONAD CHMURAMI - Katarzyna Jarzynowska, Nikodem T. Jacuk - Bilety na koncert

Zapraszamy serdecznie na spędzenie wieczoru wraz z utworami autorki niezwykłej – Agnieszki Osieckiej. Piosenki te zaprezentowane zostaną w akustycznych interpretacjach duetu Ponad Chmurami (Katarzyna Jarzynowska i Nikodem T. Jacuk).

W intymnych, charakterystycznych dla wykonawców aranżacjach usłyszą Państwo takie utwory, jak „Czy te oczy mogą kłamać?”, „Oczy tej małej”, czy „Nie żałuję”. Na całość składać się będą nie tylko utwory bardzo znane, które weszły już do kanonu polskiej piosenki, ale także mniej znane, chociaż równie piękne ballady. Całość dopełni także kilka utworów innych twórców stylistycznie podobnych do Agnieszki Osieckiej, takich jak Marek Grechuta, czy Wojciech Młynarski. Podczas koncertu Państwa uwagę przyciągnie jedyny w swoim rodzaju, niepowtarzalny głos wokalistki – Kasi oraz gra na gitarach (akustycznej, dwunastostrunowej i klasycznej) Nikodema.

Duet ma na swoim koncie ponad sto koncertów na terenie całego kraju, jest także laureatem wielu konkursów i festiwali muzycznych.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Koncert duetu PONAD CHMURAMI - Katarzyna Jarzynowska, Nikodem T. Jacuk

Serdecznie polecam ten koncert. Duet Ponad Chmurami gra znakomicie. Głos wokalistki jest świetny, akompaniament też bardzo przyjemny. Już nie mogę się doczekać kolejnego koncertu! :)

Polecane z kategorii koncert