inne

Ceremonia gongów i mis tybetańskich

inne

Ceremonia gongów i mis tybetańskich

Ceremonia gongów i mis tybetańskich - Bilety

Koncert na gongach i misach tybetańskich jest swoistą kąpielą dźwiękową, która działa korzystnie na cały organizm, zarówno pod względem fizycznym, jak i mentalnym. Wibracja generowana z gongu stymuluje odczuwanie spokoju, pomaga uwolnić napięcie i blokady nawet głęboko tkwiące w naszych komórkach. Dźwięki gongu trafiają do nas nie tylko przez słuch, ale też przez doznania akustycznych drgań w całym ciele. Strumień wibracji działa relaksacyjnie, po koncercie czujemy się lekko i spokojnie, uwalniamy się od zbędnych, przeszkadzących nam myśli.

30 zł – jednorazowe spotkanie
110 zł – karnet, 4 wejścia, ważny 8 tygodni

UrbanCard Premium -20% - płatnosć tylko w kasie (karta /gotówka)

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Ceremonia gongów i mis tybetańskich

Byliśmy pierwszy raz ale z pewnością nie ostatni. Prowadząca bardzo profesjonalna, doskonale wyważone dźwięki i pełen relaks. Będziemy wracać, było CUDOWNIE.
Wykonanie na najwyższym poziomie, wspaniałe doznania. Natomiast organizacja fatalna, nie było informacji na temat miejsca, w którym miał odbyć się koncert. Portier nic nie wiedział o wydarzeniu. Wystarczyło umieścić na drzwiach kartkę z informacją. O mały włos nie uczestniczyłabym w wydarzeniu, bo po długich poszukiwaniach sali, opuszczałam "Zamek".
Fantastyczne przeżycie, na pewno jeszcze się wybiorę
Niesamowite przeżycie. Należy tego spróbować. Koniecznie
Magicznie
Cudowna ceremonia. Pełen relaks. Zdecydowanie polecam!
Byłam pierwszy raz i bardzo mi się podobało. Niesamowite odczucie i wibracje. Na pewno jeszcze się wybiorę :-)
Polecam,niesamowite doświadczenie
genialne
Niezwykle doświadczenie :) Moc dźwięków przenosi w magiczne miejsca. Wydawałoby się, że tak głośne dźwięki nie dadzą możliwości odprężenia...nic bardziej mylnego...ja zasnęłam w trakcie koncertu i obudziłam się zrelaksowana :)
Niesamowite dźwięki, relaksująca ceremonia
Super spędzony czas, relaks, oczyszczenie.
Wspaniały, magiczny, energetyzujący, oczyszczający i relaksujący koncert. Jestem zaskoczona jaką siłą oddziaływuje na nasz organizm dźwięk gongów i mis tybetańskich. Polecam każdemu!
było cudownie ponad godzina relaksu, gorąco polecam

Polecane z kategorii inne