koncert

Koncert muzyki filmowej Krzysztofa Komedy

koncert

Koncert muzyki filmowej Krzysztofa Komedy

Koncert muzyki filmowej Krzysztofa Komedy - Bilety na koncert

Koncert muzyki filmowej Krzysztofa Komedy w wykonaniu pianistki Leny Ledoff. Koncert uświetni galę wręczenia nagród Festiwalu Filmowego Świat Maklaka i Jego Przyjaciół.Wspaniała pianistka Lena Ledoff zagra utwory wybitnego polskiego kompozytora muzyki filmowej, prekursora współczesnego jazzu – Krzysztofa Komedy. Specjalnie na potrzeby Festiwalu Filmowego Świat Maklaka i Jego Przyjaciół artystka zaaranżuje mniej znane utwory Komedy, które tworzą oprawę muzyczną filmów prezentowanych w ramach festiwalu. Ledoff doskonale odnajduje się w subtelnościach komedowskich impresji, a tematy filmowe, brzmią świeżo i odkrywczo. Natomiast mniej znane utwory zyskują w jej interpretacji blask i świeżość. Za sprawą piosenek i melodii filmowych, koncert jest jednocześnie podróżą w lata 50 i 60-te. Lata, w których tworzył tak wyjątkowy i niepowtarzalny artysta, jakim był Krzysztof Komeda. W tym roku obchodzimy 50-tą rocznice śmierci wybitnego kompozytora i jazzmana.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Koncert muzyki filmowej Krzysztofa Komedy

Wykonanie utworów Krzysztofa Komedy było bardzo ciekawie przekształcone w pewnego rodzaju improwizację. Występ na wysokim poziomie.
Niezwykle klimatyczny koncercik Leny Ledoff, która świetnie łączy muzykę Komedy z utworami Chopina. Szkoda tylko, że szepty i szmery wędrujących po sali organizatorów, kamerzystów i kilku słuchaczy przeszkadzał w odbiorze tych klimatów.

Polecane z kategorii koncert