koncert

Koncert na dziedzińcu: Alicja Majewska

koncert

Koncert na dziedzińcu: Alicja Majewska

Koncert na dziedzińcu: Alicja Majewska - Bilety na koncert

Na koniec wakacji z nowym programem koncertowym, promującym wydaną płytę „Żyć się chce”, wystąpi Alicja Majewska.

Artystce towarzyszyć będzie na stałe współpracujący z Nią kompozytor, pianista i akompaniator, jednocześnie autor muzyki większości Jej piosenek, świętujący z wybitną piosenkarką „okrągły jubileusz” - Włodzimierz Korcz. Ponadto na scenie pojawi się akompaniujący Im już od 5 lat „Warsaw Opera Quartet”.

Wspaniała kariera sceniczna Alicji Majewskiej trwa ponad 40 lat. Pierwszy sukces w solowej karierze osiągnęła w 1975 r. na Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu z piosenką „Bywają takie dni”. W latach osiemdziesiątych była wielokrotnie nagradzana na kolejnych festiwalach w Opolu. Od pierwszych występów niezmiennie króluje w sercach fanów polskiej piosenki. Ostatnio przeżywa szczególny okres aktywności estradowej. W 2013 r. wydała płytę pn. „Piosenki, z których się żyje”, w 2016 r. „Wszystko może się stać”, a 22 marca 2019 r. „Żyć się chce”.
Album z premierowym materiałem Alicji Majewskiej to jak zwykle wydarzenie dużego kalibru. Ikona polskiej piosenki w typowy dla siebie sposób łączy tu nieustającą pogodę ducha z refleksją dotyczącą spraw istotnych. Apetyt na życie z żalem i łzami. Własne słońce z nocą i mgłą. Wszak cytując fragment pieśni tytułowej: "rzeczy tylko dwie są trwałe - radość i ból istnienia".

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Koncert na dziedzińcu: Alicja Majewska

przepiekny koncert
ALICJA MAJEWSKA - więcej słów nie trzeba, marka sama w sobie, koncert jak zawsze wspaniały, wzruszający, zabawny, porywający.
Koncert na najwyższym poziomie!!! Wspaniała akustyka na sali widowiskowej. Więcej takich wydarzeń!
Koncert super. Pani Alicja to klasa sama w sobie. Artystka ponadczasowa. Utwory z nowej płyty piękne z przesłaniem. Z przyjemnością kupiłam płytę.
Jestem zachwycona i oczarowana.

Polecane z kategorii koncert