koncert

Koncert na dziedzińcu: Majka Jeżowska

koncert

Koncert na dziedzińcu: Majka Jeżowska

Koncert na dziedzińcu: Majka Jeżowska - Bilety na koncert

To niekwestionowana królowa piosenek dla dzieci, ale jej przeboje znają i uwielbiają wszyscy, bez względu na wiek. Koncert na zakończenie wakacji już 28 sierpnia o 17.00 na dziedzińcu Browaru B.!

Ze swoją kolorową osobowością, wspaniałymi piosenkami, kontaktem z publicznością i humorem potrafi porwać do zabawy każdego widza, a jej koncert to okazja do wspólnego śpiewania, tańca i uśmiechu dla całej rodziny.

Wokalistka obdarzona ciepłym głosem i niezwykłym temperamentem ma na koncie sporo przebojów m.in. „A ja wolę moją mamę”, „Wszystkie dzieci nasze są”, „Laleczka z saskiej porcelany” czy „Najpiękniejsza w klasie”, „Od rana mam dobry humor".
Jeżowska dwa lata temu wystąpiła na Pol'and'Rock w Kostrzynie, gdzie porwała kilkudziesięciotysięczną widownię.

Zapraszamy na koncert Majki Jeżowskiej Band – najsłynniejszej artystki śpiewającej dla dzieci. Poświętujmy razem, wszak każdy z nas jest dzieckiem!
Majka Jeżowska to wokalistka i kompozytorka, autorka wielu przebojów i widowisk muzycznych. Ma na swoim koncie Platynową i kilka Złotych Płyt, wiele razy była laureatką festiwalu polskiej piosenki w Opolu, ma też tytuł Kawalera Orderu Uśmiechu, jest Ambasadorem Dobrej Woli UNICEF-u.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Koncert na dziedzińcu: Majka Jeżowska

Było super, syn świetnie się bawił :)
Super sprawa dla dzieci!
Super koncert!
Impreza udana.

Polecane z kategorii koncert