koncert

Kamila Malik - Skrzypce. Malik Band. Jedyne w Polsce show skrzypcowe „Wirtuoz klasycznie i pop-rockowo”

koncert

Kamila Malik - Skrzypce. Malik Band. Jedyne w Polsce show skrzypcowe „Wirtuoz klasycznie i pop-rockowo”

Kamila Malik - Skrzypce. Malik Band. Jedyne w Polsce show skrzypcowe „Wirtuoz klasycznie i pop-rockowo” - Bilety na koncert

Kamila to artystka, wirtuoz i prekursor w jednym. Skrzypce są dla niej największą pasją od siódmego roku życia. Wieloletni kunszt artystyczny pozwala artystce podążać za współczesnymi trendami muzycznymi. Jest autorem wielu kompozycji na bazie utworów muzyki latynoskiej, cygańskiej, folkowej, popowej i rockowej, którym dźwięk skrzypiec dał zupełnie nowe brzmienie. Kamilla tworzy energiczne i spektakularne pokazy, pozostające na długo w pamięci. Jako jedyna w Polsce łączy grę na skrzypcach z brawurową jazdą na łyżwach.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Kamila Malik - Skrzypce. Malik Band. Jedyne w Polsce show skrzypcowe „Wirtuoz klasycznie i pop-rockowo”

Wspaniały koncert😍 Pani Kamila jest świetną artystką. Polecam to show każdemu!!!
Trochę dziwne, że muzyka klasyczna (Chopin, Moniuszko....)może być w wykonaniu rockowym. Po raz pierwszy tego doznałam, ale zabawa super.
Wspaniały koncert, super talent, jedyny minus to pani prowadząca, która chciała być gwiazdą większą niż artyści i do tego nieodpowiedni strój, Kamilę Malik z zespołem polecam.

Polecane z kategorii koncert