Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 30-06-2023

koncert

Koncert szczęścia

koncert

Koncert szczęścia

Koncert szczęścia - koncert
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Przychodzimy do Was z Koncertem Szczęścia, który zawiera w sobie spokój, miłość, radość, odetchnienie, wyciszenie i muzykoterapię. Jest to zupełnie nowa forma koncertu, gdzie artyści i publiczność tworzą jedność. Całość opiera się na muzyce relaksacyjnej, w której przenikają się dźwięki natury z żywymi instrumentami tj. skrzypce, dzwonki zaphir, misa tybetańska, kij deszczowy. Towarzyszy temu prowadzenie medytacji skupiającej się na byciu tu i teraz, odczuwaniu wewnętrznego szczęścia, spokoju oraz koherencji serca i umysłu.

W sezonie letnim proponujemy zagranie koncertu w plenerze, w przestrzeni, w której można przyjąć dowolną, wygodną pozycję, aby w pełni się zrelaksować np. siedząc lub leżąc na macie czy leżaku. W tych zabieganych czasach, gdzie większość społeczeństwa żyje w pośpiechu i stresie jest to możliwość prawdziwego zatrzymania się, zauważenia samego siebie i regeneracji.

Koncerty Szczęścia gramy również w salach i są one powiększone o aromaterapię oraz piękną oprawę świetlną.
Celem naszych koncertów jest podnoszenie wibracji. Muzykoterapia to cudowna kojąca forma relaksacji do której z całego serca zapraszamy.

Kilka słów o nas:
Dominika Skowrońska - jestem kompozytorką i producentką muzyki New Age, relaksacyjnej, którą wydaję na całym świecie. Od wielu lat jestem związana z zespołem Grupa Furmana, z którym zagrałam setki koncertów w kraju i za granicą. Przeprowadzę Was przez Koncert malując dźwiękami.

Daria Rakoczy - jestem artystką związaną od lat ze światem muzyki oraz z rozwojem osobistym. Mam doświadczenie w prowadzeniu zajęć i szkoleń dla grup w każdym wieku. Przeprowadzę Was przez Koncert Szczęścia skupiając się na oddechu i wspierających afirmacjach.

Czas trwania koncertu 1godz. 30 min.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Kup voucher na dowolne wydarzenie

Podaruj bliskim niezapomniane emocje

50,00 zł
100,00 zł
200,00 zł

Klikając w przycisk wybierasz voucher wartościowy wielokrotnego użycia ważny 48 miesięcy

Recenzje i opinie: Koncert szczęścia

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert