koncert

Koncert teepee

koncert

Koncert teepee

Koncert teepee - Bilety na koncert
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Przed dwoma laty okazali się objawieniem festiwalu Spring Break. Teraz wracają do Polski!
Dreampopowy duet teepee pojawił się na czeskiej scenie niezależnej w 2015 roku. Natychmiast zaczęli robić zamieszanie w lokalnym środowisku muzycznym hipnotyzującymi występami i teledyskami. Brzmienie teepee to odurzające harmonie wokalne połączone z delikatną gitarą akustyczną i brudniejszą gitarą elektryczną. To także subtelne sample i melancholijne teksty wyśpiewane po angielsku.
Grupa ma w dorobku płytę, EP i kilka singli, którym towarzyszą teledyski. Ich muzyka gościła we wszystkich najważniejszych czeskich stacjach radiowych. Zespół koncertował po całym kraju, w tym na czołowych lokalnych festiwalach. Dzielił scenę z takimi kapelami jak Seafret, Oh Wonder czy Laurel.
teepee może pochwalić się też pierwszymi koncertami poza swoim krajem. Teraz nadszedł czas na Polskę!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Koncert teepee

Piękna klimatyczna muzyka w pięknej oprawie. Bardzo udany wieczór. Brawa dla MDK Chorzów Batory za pomysł z rozmieszczeniem widzów przy stolikach, ze świecami, winem... No i cudowna muzyka Teepee
Joanna 05.02.2022 14:26
Koncert duetu teepee - wisienka na torcie dla słuchu :). Dom kultury w Chorzowie stworzył miłą, kameralną atmosferę, dlatego chętnie polecam to miejsce i dziękuję za fajnie spędzony tam czas na koncercie.
Rafał 05.02.2022 09:29
Piękny klimatyczny koncert. Super organizacja. Polecam artystów i miejsce koncertu.
Małgorzata 05.02.2022 09:15

Polecane z kategorii koncert