koncert

Koncert uczestników zajęć DK Boguszowice Joanny Spandel i Karola Husaka

koncert

Koncert uczestników zajęć DK Boguszowice Joanny Spandel i Karola Husaka

Koncert uczestników zajęć DK Boguszowice Joanny Spandel i Karola Husaka - Bilety na koncert

2 czerwca o 17.00 zapraszamy na niezwykły koncert utalentowanych uczestników zajęć DK Boguszowice. Wystapią wokaliści kształcący się pod wyśmienitą opieką naszej fenomenalnej instruktorki Joanny Spandel oraz gitarzyści, którzy doskonalą grę na instrumencie pod okiem Karola Husaka.
Tematami przewodnimi przygotowanego repertuaru będzie Dzień Matki oraz - oczywiście - Dzień Dziecka.

Gwarantujemy fantastyczne doznania muzyczne. Koniecznie sprawdźcie jak wiele potrafią nasi kursanci!

Joanna Spandel – sopranistka, Absolwentka Wydziału Wokalnego Akademii Muzycznej w Katowicach; PSM II st. w Krakowie i Rybnickiej Szkoły Muzycznej. Brała udział w wielu wokalnych kursach mistrzowskich, zarówno w Polsce jak i zagranica. Laureatka konkursów wokalnych. Przez wiele lat współpracowała z Chórem Polskiego Radia w Krakowie, Operą i Filharmonią w Krakowie, Operą w Hamburgu. Jako solistka występowała na scenach zarówno w Polsce, jak i zagranica. Wykładowca Szkoły Musicalowej w Lazise we Włoszech. Laureatka nagrody Prezydenta Miasta Rybnika w dziedzinie kultury i sztuki. Aktualnie nauczyciel śpiewu i czynnie koncertująca wokalistka.

Karol Husak – doświadczony pedagog, udzielający lekcji od podstaw (nauka akordów i rytmu) po zaawansowane techniki gry improwizacji. Grający i tworzący repertuar kilku rybnickich zespołów, fan muzyki i kolekcjoner płyt

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Koncert uczestników zajęć DK Boguszowice Joanny Spandel i Karola Husaka

Super
Dziękujemy za piękny koncert.

Polecane z kategorii koncert