koncert

Koncert walentynkowy

koncert

Koncert walentynkowy

Koncert walentynkowy - Bilety na koncert

"Miłość Ci wszystko wybaczy?, "Twoim jest serce me", "Besame Mucho", "Love me tender", "Usta Milczą, dusza śpiewa", "Brunetki, blondynki" to tylko nieliczne tytuły, które ukołyszą Państwa duszę w tym wyjątkowym dniu! W powietrzu unosić sie będzie słodki zapach miłości, a znakomici artyści sprawią, że niejedno serce cudownie zadrży w rytm największych miłosnych przebojów.

Zaśpiewają dla Państwa: Mirosław Niewiadomski (tenor), Kamila Lendzion (sopran), Kordian Kacperski (tenor), Bartosz Kuczyk (tenor) i Emilia Zielińska(sopran). Artyści są solistami Teatru Wielkiego w Łodzi, Poznaniu, Opery Bałtyckiej, Teatru Wielkiego w Warszawie, współpracują z licznymi filharmoniami w kraju i za granicą!

Podczas koncertu przypomną wszystkie kolory miłości, a przewodnikiem w tej podróży będzie wyśmienity Bartosz Kuczyk, który zaskoczy nie tylko pięknym śpiewem ale również błyskotliwą, pełną żaru i humoru konferansjerką !!!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Koncert walentynkowy

Koszmar. Dawno nie byłam na tak kiepskim występie. Gitarzysta całkowicie zagłuszał piosenkarkę, a Pani cóż słabiutki głos, wada wymowy, no i przez 20 lat nie nauczyła się śpiwać. To, że występ był dla Starszych nie daje zgody by "odwalić kitę".
Starsza Krakuska 15.02.2020 22:00

Polecane z kategorii koncert