koncert

Koncert zespołu T/aboret

koncert

Koncert zespołu T/aboret

Koncert zespołu T/aboret - Bilety na koncert

Nieodpłatne wejściówki z przypisanymi miejscami są dostępnie online oraz w kasie MIK.
Widzowie nieposiadający wejściówki nie zostaną wpuszczeni na widownię.

Drogi Widzu! Przed zakupem prosimy o zapoznanie się z regulaminem sprzedaży oraz regulaminem udziału w wydarzeniach organizowanych przez Mazowiecki Instytut Kultury w okresie pandemii, a także wypełnienie oświadczenia o stanie zdrowia, które należy przekazać bileterowi w dniu wydarzenia. Materiały do pobrania: https://www.mik.waw.pl/bilety/kasa.html


T/Aboret to pobudzona źródłami, jazzem i muzyką świata opowieść snuta czterema różnymi głosami. Wywodząc się z odmiennych muzycznych światów wyrażają siebie w ethno jazzowych kompozycjach, improwizacjach, rytmicznych wariacjach. Polskie źródła, lecz język współczesny, miejski, zbudowany na szerokim dostępie do otaczającego świata. To muzyka pachnąca drewnem, odrobiną łąki odnalezionej i przeniesionej pomiędzy ruchliwe ulice miasta.

4 osoby, 13 instrumentów, 1 opowieść

Muzyka T/Aboretu łączy skandynawski oddech i bliskowschodnią energię cały czas pozostając wierną polskim korzeniom. Przywodzi na myśl takich twórców jak Tord Gustavsen czy Avishai Cohen.

Koncert T/Aboretu to dobrze przygotowane i świetnie brzmiące wydarzenie o szerokim wachlarzu emocjonalnym. Zespół ma na koncie wiele udanych występów na różnorodnych scenach, zarówno bardziej poważnych (Festiwal Muzyki Klasycznej w Solcu, Festiwal Filharmonii Łódzkiej " Kolory Polski " ) jak i alternatywnych ( Slot Art Festival, Fama Festiwal ). Jest także zdobywcą I miejsca oraz nagrody publiczności w konkursie „ScenaOtwarta” XXV Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Ludowej „MikołajkiFolkowe” za "spójność brzmienia, autentyzm współmuzykowania oraz umiejętne stosowanie tradycyjnych motywów w jazzowych aranżacjach ".

Skład zespołu:
Natalia Czekała - fortepian, głos
Karolina Matuszkiewicz - fidel płocka, suka biłgorajska, kemanche, kobyz, skrzypce, głos Krzysztof Guzewicz - instrumenty perkusyjne
Maciej Szczyciński – kontrabas

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Koncert zespołu T/aboret

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert