koncert
Kortez Przedpremierowo 2019 / 2020 Tour

koncert

Kortez Przedpremierowo 2019 / 2020 Tour

Kortez Przedpremierowo 2019 / 2020 Tour - Bilety na koncert

Kortez Przedpremierowo 2019 / 2020 Tour - Zawiercie Miejski Ośrodek Kultury "Centrum" im. Adama Mickiewicza | Kupuj Bilety Online

W zbliżającym się sezonie – jak co roku – Kortez z zespołem wybierze się w trasę koncertową po całej Polsce. Tym razem jednak poza piosenkami, które publiczność zna i lubi, zaprezentuje też przedpremierowo materiał, który znajdzie się na jego trzeciej płycie.

Do zespołu Korteza dołączył grający na trąbce – Tomek Ziętek, który wesprze również Korteza i Jacka Lachowicza na klawiszach.

Zespół w składzie:
Kortez – śpiew, gitary, fortepian, instrumenty klawiszowe Jacek Lachowicz – instrumenty klawiszowe, gitara basowa, głosy
Krzysiek Domański – gitara basowa, instrument klawiszowe, głosy
Lesław Matecki – gitary, głosy
Robert Kretzschmar – perkusja, głosy
Robert Szymański – szef sceny, fortepian
Tomasz Ziętek – trąbka, instrument klawiszowe)

Krzysztof Broszkiewicz – realizacja świateł
Michał Przytuła – realizacja dźwięku

Trasie towarzyszyć będzie mini wydawnictwo, na którym znajdzie się kilka z nowo zaprezentowanych utworów. Trzecia studyjna płyta Korteza będzie miała swoją premierą wiosną 2020 roku.

Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

Koncert jako część artystyczna świetny. Muzyka, aranżacja wszystko na najwyzszym poziomie. Natomiast zachwanie Korteza po koncercie skandaliczne. Nie wyszedl na spotknaie z fanami, biorąc pod uwagę, że została garstka osób. Żenada.
Cudowny, fantastyczny, wspaniały. Genialny koncert. Czekam na następny w krakowie.
Rewelacyjny koncert. Kortez totalnie zaangażowany muzycznie. Fantastyczna gra na pianinie. Klimat NCK inny niż w operze krakowskiej. Może troszkę gorsze nagłośnienie i jakoś muzyki, ale kontakt z muzykiem lepszy. Jakby mniejszy dystans. Korteza nie trzeba polecać i tak ma miliony fanów. NCK OK:)
Cudowny klimat, świetne światła!
JAK ZWYKLE KONCERT NA BARDZO WYSOKIM POZIOME. NIC DODAĆ NIC UJĄĆ CZEKAM NA NASTĘPNY!!!!!
Szkoda, że akustyka sali sprawiła że słowa były jedynie słyszalne gdy już Kortez zaczął sam śpiewać i grać
Magiczny koncert 😍
Świetny koncert. Głos, instrumenty, światło na najwyższym poziomie. Polecam!
fantastyczny koncert!
Super impreza i świetny klimat. Polecam!
super magia głosu i światła wszystko bardzo profesjonalnie :):):)
Magiczny, cudowny, hipnotyzujący.....Piękna muzyka ze zniewalającym głosem Korteza w świetlnej oprawie 💙
przepiękne, klimatyczne wydarzenie:)!
Spektakl słów, dźwięków i światel... Gasną światła. Cisza. Kurtyna się rozpościera. I dostrzegasz jakby światełko w tunelu. Wypływają nieopisane dźwięki. A widok zapiera dech 😉 Czapki z głów dla Korteza i zespołu, a organizatorom- ogromne dzięki! Było wspaniałe! 👌🏻
Wspaniała feria świateł i dzwięków, koncert na poziomie światowym,polscy artyści nie ustępują nikomu,dumny wróciłem do domu i długo nie mogłem zasnąć .
Jeden z najlepszych koncertów na jakich byłam!!!
Cudowne przezycie, niesamowite widowisko
koncert fantastyczny !!!!!!! Mega !!!!! Magia !!!! BRAWO !!!!!
BAJECZNIE.....MAGICZNY KONCERT.
Rewelacyjny koncert brawo oby takich więcej
cudowny koncert! klimat, muzyka wspaniałe!
To nie był koncert tylko spektakl audio-wizualny. Mąż, który zasadniczo nie lubi wychodzić na żadne widowiska stwierdził, że było to najlepsze wydarzenie na którym był. Wszystko usprawiedliwia relatywnie wysoką cenę biletów.
Cudowny koncert, cudowny on, magiczny, jedyny w swoim rodzaju. Bravo👏
Kortez jesteś mega! Niesamowite aranżacje, piękny głos, 2 godziny cudownej muzyki! Rozbawił mnie komentarz, ze koncert zaczął się po 20.00, a Kortez zaśpiewał 20.26 i nie rozmawiał z publicznością😂 to nie kabaret, wokalista nie jest od opowiadania głupot, a oprócz wokalu Kortez pięknie gra i po to się idzie na koncert. Było zajebiście!
Kortez ja uwielbiam twój głos. Ale to co odwaliłeś, naprawdę mnie zaskoczyło. Negatywnie. Koncert miał zacząć się o 20, zaczął się z 15 minutowym opóźnieniem co jestem w stanie zrozumieć, ale Ty pierwsze słowo jakie wyśpiewałeś bylo dokladnie o 20:26, nie przywitałeś się z publicznością, nie powiedziałeś nawet dziękuje... ani jednego słowa do ludzi którzy zapłacili po 150 zł za bilet.Publiczność przyszła cię usłyszeć i zobaczyć , a ty nic nie powiedziałeś do nas i nawet nie zdjąłeś kaptura.
Bardzo ciekawy koncert - miło spędzony czas, bardzo ciekawa oprawa świetlna . Polecam / muzyka na żywo to jest to
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane

Zawiercie inne wydarzenia