Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-12-2023

koncert

"Kosmiczni Warszawa"

koncert

"Kosmiczni Warszawa"

"Kosmiczni Warszawa" - koncert

 Bilety
Dodaj do ulubionych
Ulubione

„Kosmiczni Warszawa”
Potańcówka pałacowa

Zawartość projektu to bukiet międzywojennych szlagierów tanecznych – odegrany teraz. Pomysł, jak Nasze Miasto – otwarty na nowości i zakorzeniony w tradycji. Instrumenty akustyczne ożenione z „cyfrowymi”, czyli w zespole miejsce dla dj i Jego Postprodukcji. Electro-akustyczny czasem swing, czasem ska… Wszystko po to, żeby w dzisiejszym brzmieniu miasta więcej było tradycyjnie warszawskiej stylówki, optymizmu oraz rekreacji!
Wystąpią:
Małolepszy – właściwie Maciej Mościcki, element lokalny. Od 10 lat w klubach, ze sceny i z krawężnika wykonuje warszawski folklor. Rocznik ‘62. Śpiewa z użyciem aparycji i własnego akompaniamentu sześciostrunowego banjo. Najchętniej szlagiery pierwszej połowy XXw – walczyki, tanga, fokstroty. Repertuar rewiowo-podwórkowy. Warszawski sznyt, galant fason!
Kwazar - właściwie Marcin Cisło, kosmita z Grochowa. Pali mu się do życia jakby miał jedno. Operator muzycznych urządzeń elektrycznych i quasi-multiinstrumentalista. Od 2009 ma własne Gagarin Studio, gdzie w 2021-22 Kosmiczni nagrywali ścieżki. Tworzy, nagrywa, mixuje, masteruje, może nawet szydełkuje...

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Podaruj bliskim niezapomniane emocje!

Kup voucher

Recenzje i opinie: "Kosmiczni Warszawa"


Jak działają recenzje?
Bardzo ciekawa muzyka, można było potańczyć. Było bardzo miło i sympatycznie
11.02.2023 15:45

Polecane z kategorii koncert