koncert

Krajobrazy Serc

koncert

Krajobrazy Serc

Krajobrazy Serc - Bilety na koncert

Koncert utworów z Musicalu „Karol” o życiu Jana Pawła II.

W koncercie „KRAJOBRAZY SERC” wezmą udział artyści, którzy tworzą obsadę musicalu „Karol” w tym m.in. Jacek Kawalec w roli Jana Pawła II oraz Agnieszka Kaczorowska, w roli Danuty, przyjaciółki Jana Pawła II, Barbara Gąsienica Giewont i inni.

Spektakl stworzony został na podstawie biografii Karola Wojtyły oraz spisanych przez współpracowników Papieża niezliczonych anegdot i zabawnych historii z czasów jego pontyfikatu.

Spektakl przedstawia życie Karola Wojtyły od czasów jego dzieciństwa do śmierci 2 kwietnia 2005 roku. Pierwsza część musicalu poświęcona jest dorastaniu Karola Wojtyły, kształtowaniu się jego spontanicznego temperamentu i osobowości oraz sylwetki duchowej, a także przeżyciom z okresu wojny i okupacji hitlerowskiej. Druga część spektaklu przedstawia losy Karola Wojtyły w okresie Polski Ludowej oraz czas pontyfikatu Jana Pawła II.

Koncert kończy się opowieścią artystyczną o odchodzeniu i śmierci Karola Wojtyły oraz refleksją na temat trwałości jego dziedzictwa w warunkach współczesności (fenomen pokolenia JP2).

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Krajobrazy Serc

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert