koncert

Król Swingu

koncert

Król Swingu

Król Swingu - Bilety na koncert

Musical "Król swingu" rusza w jesienną trasę!

W wielkim stylu powraca musical "Król Swingu", który został owacyjnie przyjęty przez publiczność Wrocławia, Poznania i Szczecina podczas wiosennej trasy!

Musical "Król swingu", zainspirowany filmem "Excentrycy, czyli po słonecznej stronie ulicy" Janusza Majewskiego.
W rolach głównych wystąpią znani z filmu Maciej Stuhr, Sonia Bohosiewicz i Natalia Rybicka, do których dołączyli Kuba Badach, Wojciech Paszkowski i Grzegorz Pierczyński.
Koncerty ze swingowymi przebojami z lat 50. XX w. odbędą się: 21 października w Gdańsku, 22 października w Płocku, 23 października w Bydgoszczy.
Następne przystanki na trasie "Króla Swingu" to: 6 listopada - Kielce i 12 listopada - Koszalin.

Organizatorem wydarzenia są: Agora S.A., Festival Group i Albert Production.

"Król swingu" to propozycja dla miłośników dobrej muzyki i teatru. Gwiazdy, które pojawią się na scenie, są gwarancją doskonałej zabawy i rozrywki na najwyższym poziomie. Na widzów czeka musical, który zachwyci muzyką w wykonaniu orkiestry Big Collective Band pod dyrekcją Wiesława Pieregorólki.
Reżyserem musicalu jest Sebastian Gonciarz, współtwórca sukcesu musicalu "Mamma Mia!". Scenografię przygotował Mariusz Napierała.

Choreografia przygotowana specjalnie do musicalu nawiązuje do lat 50. XX wieku. Odpowiada za nią choreografka Agnieszka Brańska, od wielu lat związana z Teatrem Muzycznym ROMA, autorka choreografii m.in. do spektakli "Deszczowa piosenka" oraz "Mamma Mia!"

Półtoragodzinny spektakl będzie pełen przebojów - interpretacji kultowych utworów Glenna Millera, Duke'a Ellingtona czy Cole'a Portera. Na żywo będzie można usłyszeć m.in.: "I'm Getting Sentimental", "On the Sunny Side of the Street", "Chattanooga Choo Choo" czy "I've Got You Under My Skin".

Premiera musicalu odbyła się 8 kwietnia br we wrocławskiej Hali Stulecia i została owacyjnie przyjęta przez publiczność.

Film Jerzego Majewskiego "Excentrycy, czyli po słonecznej stronie ulicy" miał premierę 15 stycznia br. Obraz otrzymał Srebrne Lwy na Festiwalu Filmowym w Gdyni. Agora była współproducentem tytułu, a jego dystrybutorem - NEXT FILM, spółka z grupy Helios. Do tej pory w kinach "Excentryków" obejrzało prawie 180 tys. widzów.
Zaś CD z muzyka z filmu uzyskało status Złotej Płyty!

W sprzedaży jest też album z muzyką z filmu oraz DVD z filmem - więcej informacji na www.kulturalnysklep.pl.

Więcej informacji o musicalu można znaleźć na stronie cojestgrane24.pl.
Serdecznie zapraszamy!

Trasa musicalu "Król Swingu":
21.10. Gdańsk/Sopot ERGO ARENA , godz 19.00
22.10. PŁOCK Orlen Arena, godz. 19.00
23.10. BYDGOSZCZ Hala Łuczniczki, godz. 18.00.
06.11. KIELCE Hala Widowiskowo – Sportowa, godz.18.00.
12.11. KOSZALIN Hala Widowiskowo – Sportowa, godz. 19.00

REGULAMIN KONCERTU

Niniejszy regulamin obowiązuje podczas inscenizacji musicalu pt. „Król Swingu” w dniach 21.10.2016, 22.10.2016, 23.10.2016, 04.11.2016, 06.11.2016, 12.11.2016 (zwanego dalej „Koncertem”), organizowanego przez Agorę Spółkę Akcyjną z siedzibą w (00-732) Warszawie, przy ul. Czerskiej 8/10, wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców w Sądzie rejonowym dla m. st. Warszawy, Wydział XIII Gospodarczy KRS pod numerem 59944, kapitał zakładowy 47.665.426 złotych, w całości wpłacony, numer identyfikacji podatkowej PL 526-030-56-44 zwaną dalej „Organizatorem”.
Zakup biletu oznacza akceptację Regulaminu.
Osoby uczestniczące w Koncercie obowiązane są do zachowania niezagrażającego bezpieczeństwu innych osób, a w szczególności do przestrzegania przepisów porządkowych obowiązujących w miejscu odbywania się Koncertu i do podporządkowania się zaleceniom służb porządkowych.
Wstęp na Koncert jest biletowany.
Do każdego biletu przypisane jest jedno miejsce siedzące.
Osoby małoletnie, które nie ukończyły 13 lat mogą przebywać na Koncercie jedynie pod opieką osoby pełnoletniej.
Bilet nie może zostać zwrócony ani zamieniony.
Służby porządkowe mogą przy wejściu oraz podczas trwania Koncertu żądać okazania dokumentu tożsamości zawierającego imię, nazwisko i fotografię posiadacza. Brak dokumentu tożsamości lub odmowa jego okazania w okolicznościach świadczących o bezpośrednim zagrożeniu bezpieczeństwa na Koncercie może uzasadniać odmowę wstępu na Koncert lub usunięcie widza z Koncertu.
Nie można odstąpić od umowy kupna biletu na Koncert zawartej na odległość, zgodnie z art. 38 pkt 12 ustawy z dnia 30 mają 2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U. 2014 poz. 827).
Organizator przypomina, że nabywanie w celu odprzedaży z zyskiem biletów wstępu na Koncert, a także ich sprzedaż z zyskiem jest wykroczeniem, w myśl art. 133 §1 ustawy z dnia 20 maja 1971 r. Kodeks wykroczeń (Dz.U. 1971 Nr 12, poz. 115).
W razie zmiany miejsca, terminu lub odwołania Koncertu ze względu na okoliczności niezależne od Organizatora, Organizator zobowiązuje się poinformować o tym za pomocą środków masowego przekazu.
Organizator zobowiązuje się do zwrotu kosztu biletu wstępu na Koncert, osobom, które ze względu na zmianę miejsca, bądź terminu nie będą mogły wziąć w nim udziału lub jeżeli Koncert zostanie odwołany.
Pomimo zachowania przesłanek z punktu 2, Organizator ma prawo odmówić wstępu na Koncert osobom:
znajdującym się pod wpływem alkoholu, środków odurzających, psychotropowych lub innych podobnie działających środków,
posiadającym broń lub inne niebezpieczne przedmioty, materiały wybuchowe, materiały pożarowo niebezpieczne, napoje alkoholowe, środki odurzające lub substancje psychotropowe,
zachowującym się agresywnie, prowokacyjnie albo w inny sposób stwarzający zagrożenie dla bezpieczeństwa lub porządku publicznego,
nieposiadającym dokumentu tożsamości,
których wygląd zewnętrzny uniemożliwia identyfikację,
posiadającym plastikowe, szklane i metalowe pojemniki lub puszki albo posiadającym inne niebezpieczne przedmioty.
Osoba uczestnicząca w Koncercie, bierze w nim udział na własną odpowiedzialność.
Organizator informuje, że osoby uczestniczące w Koncercie będą przebywały w strefie poziomu dźwięku, który może spowodować uszkodzenie słuchu.
Organizator nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy zgubione, zniszczone lub skradzione w miejscu odbywania się Koncertu.
Organizator zastrzega sobie prawo do utrwalania przebiegu Koncertu.
Osoba uczestnicząca poprzez udział w Koncercie wyraża zgodę na nieodpłatne fotografowanie i filmowanie oraz na transmitowanie, rozpowszechnianie lub pokazywanie jej głosu lub wizerunku w ramach relacji z Koncertu.
Osobom uczestniczącym w Koncercie zabrania się:
wnoszenia na miejsce odbywania się Koncertu i korzystania podczas Koncertu z aparatów fotograficznych, kamer, a także innych sprzętów służących do rejestrowania zapisu audio-wizualnego;
wprowadzania na miejsce odbywania się Koncertu zwierząt;
prowadzenia bez zgody Organizatora działalności handlowej, zarobkowej lub reklamowej, czy promocyjnej w miejscu odbywania się Koncertu;
prowadzenia z Koncertu relacji na żywo za pośrednictwem wszelkich urządzeń elektronicznych służących komunikacji na odległość.
Osoby uczestniczące w Koncercie, których zachowanie jest sprzeczne z niniejszym Regulaminem mogą wyproszone z Koncertu lub przekazane Policji.

UWAGA! W przypadku jednorazowego zakupu ponad 20 biletów na koncert "Król Swingu", bilety są tańsze aż o 20%!
W celu dokonania rezerwacji grupowych z rabatem prosimy o kontakt: rezerwacje@biletyna.pl

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Król Swingu

Świetnie się bawiłem:)
Bardzo ciekawy spektakl, dobra muzyka, dynamiczna grupa taneczna no wykonanie piosenek na wysokim poziomie. Warto iść na ten spektakl.
Świetny koncert, fantastyczne widowisko! Brawo Panie Macieju Stuhr!
Bardzo przyjemnie spędzone popołudnie z dobrze zagranymi i wyśpiewanymi i wytańczonymi kawałkami:)))
Kiepskie glosy damskie,uwazam że każdy może spiewać a nie każdy musi tego słuchać.Hala nie jest dobrym miejscem na takie imprezy .Bis !Żenada ,Pani powinna sie tego nauczyc.Trochę szacunku dla słuchaczy ,bo pachnie chałturką.Pianistka .
Wspaniały spektakl.Wysoki poziom artystyczny,najwyższy profesjonalizm. Przez ponad 1,5 godziny zostałem przeniesiony w inne czasy. Było to na tyle realistyczne,że po raz pierwszy nie przeszkadzała mi pozbawiona atmosfery hala Łuczniczki.
Jesteśmy pod wrażeniem, bardzo się nam spektakl podobał, cieszymy się że mogliśmy uczestniczyć w tym wydarzeniu w płockiej Orlen Arenie!
Maria 24.10.2016 23:40
Witam.Byliśmy z żoną. Bardo nam się podobało nie będę się rozpisywał wszystko było świetnie zagrane świetnie się bawiliśmy pozdrawiam.PS szkoda że nie mogłem zrobić zdjęcia artystom.
Treść musicalu i jego oprawa bardzo się nam podobała. Szkoda, że Stuhr nie jest aktorem z Hollywood bo wtedy kariera światowa pewna. Natomiast organizatorzy koncertu uraczyli nas oglądaniem go z poziomu nocnika. Siedzenie na ciasnym i twardym siedzisku z kolanami pod brodą to zapamiętam na wiele lat. Raczej wątpliwe abym odwiedził znów Halę Łuczniczki w najbliższych latach.
Krzysztof z Kalisza 24.10.2016 19:39
Maciej Stuhr w dobrej formie, ciekawy pomysł na połączenie scen filmowych i musicalu (Pani Anna Dymna - genialna)miły wieczór, trochę zabawne było oglądanie na ekranie starego miasta w Toruniu w kontekście Bydgoszczy ;-) ale to taki drobiazg. Ogólnie zwyciężył swing...
Rewelacyjne widowisko, dobrze dobrana choreografia i stroje. Wspaniały występ aktorów - a przede wszystkim: Soni Bohosiewicz! A do tego muzyka - coś niesamowitego. POLECAM, na prawdę warto!
Profesjonalnie i z dbałością przygotowany spektakl muzyczny. Klasa muzyczna wykonawców zróżnicowana, ale ogólne wrażenie bardzo pozytywne. Z ogromna przyjemnością słuchaliśmy Kuby Badacha,ale pozostali wykonawcy także dawali radę.Klimat wykonywanych utworów niecodzienny i urokliwy.warto było wybrać się na to przedstawienie.
Bardzo fajny musical, szkoda za to, że w obiekcie nie można było nawet herbaty kupic.
Spektakularny występ, mistrzowska gra aktorów..lekko i płynnie w rytmie swingu. Super emocje i wrażenia!
dave_bluedee 24.10.2016 07:56
BARDZO DOBRE PRZEDSTAWIENIE
Świetny pomysł połączenia występów na żywo ze wstawkami filmowymi.Wspaniały występ. Widoczność sceny z dolnej części sektora 120 bardzo zła. Nie powinno sprzedawać się takich miejsc, gdzie obsługa techniczna(oświetlenie) zasłania widok sceny. Płatna szatnia, do tego jednoosobowa obsługa - nie do zaakceptowania.
w teatrze byłby lepszy odbiór.chyba słabe nagłośnienie spowodowało,że głos P.Macieja nie mógł się przebić i wypadł słabiej.zamysł świetny,najlepsza jednak była orkiestra.
sophix49 23.10.2016 15:58
Bardzo fajny spektakl
Wysoki poziom artystyczny, świetna muzyka,choreografia i aktorzy.Konwencja z pracownikami aparatu bezpieczeństwa fantastyczna .Dobra zabawa.
Kazekmos 23.10.2016 12:10
Miłe, sympatyczne wydarzenie. Bardzo dobry występ aktorski i wokalny Soni Bohosiewicz.Maciej Stuhr aktorsko ok. Brawa dla Anny Dymnej i bandu. W Ergo tylko miejsca blisko sceny zapewniają klimat.
Spektakl bardzo dobry. Organizatorzy zlikwidowali nasze zakupione miejsca i dopiero po bardzo twardej interwencji dostaliśmy satysfakcjonujące nas miejsca. Na przyszłość o takich zdarzeniach można powiadomić wcześniej e- mailem. HJ.
Rewelacja,więcej takich imprez.
Bardzo dobry ,tylko arena za duza zadnej intymnosci i symbiozy ze wspanialymi aktorami.
Czad! Zdecydowanie najlepszy musical na jakim byłem. Miejsca w pierwszym rzędzie też zrobiły swoje :D
Świetnie zagrane muzycznie, bardzo dobrze zaśpiewane, pomysłowo z filmem zestawione. Musical na 5+. ERGO - cóż, tam zawsze jest problem z dźwiękiem, więc chyba nie ma sensu o tym pisać.
Spodziewałam się występu trochę "wyższego lotu". Dobrze, że band nadrobił za występy wokalne. Trochę śmiechu było więc ogólnie OK.
Rewelacyjny występ,świetne połączenie urywków z filmu z grą aktorską na żywo! Nie żałuję kupna dość drogich biletów. Świetne głosy i rewelacyjna atmosfera : )
Marta Sara 26.05.2016 13:04
Dobrze wyrezyserowane widowisko,dobry pomysl z dodatkowa scena i wykorzystaniem fragmentow filmu z fenomenalna Anna Dymna.Slabiej z naglosnieniem i pierwszymi piosenkami, najlepiej wokalnie Sonia Bohosiewicz.
4 a nie 3 tylko i wyłącznie za sprawą Kuby Badacha-to dla niego i jego talentu wybrałam się na koncert! Byłam na filmie 'Excentrycy' w kinie-fabuła ok, choć nasłabszym i najbardziej mnie drażniącym elementem był śpiew w jęz. ang przez aktorów tam grających-jak można tak masakrować standardy. Koncert 'Król swingu' był w zasaadzie powtórka filmu. BARDZO MIŁYM ZASKOCZENIEM był występ Soni Bohosiewiecz-kawął dobrego swingowego głosu-super. Z całym szacunkiem, ale na plakacie pod podpisem Król Swingu powienien znajdować się Kuba Badach a nie Maciej Stuhr. pozdrawiam
Dorotka z krainy swingu 02.05.2016 21:52
Bardzo ciekawa kompozycja różnych form sztuki lecz głównemu aktorowi zabrakło trochę dynamiki głosu do tych energetycznych melodii, w sumie odczucia pozytywne, lecz niestety udręki fizyczne/ mało miejsca na nogi, pobliże głośników i źle widoczny telebim , przeszkadzały w odbieraniu dóbr kultury
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii koncert