koncert

Królewna Śnieżka - Royal Lviv Ballet

koncert

Królewna Śnieżka - Royal Lviv Ballet

Królewna Śnieżka - Royal Lviv Ballet - Bilety na koncert

Królewna Śnieżka - ROYAL LVIV BALLET - ARTYŚCI NARODOWEGO LWOWSKIEGO BALETU I MIĘDZYNARODOWEJ FUNDACJI PREMIERA

Pewnego razu, podczas srogiej zimy, kiedy sypały się płatki śniegu jak pierze z rozprutej pierzyny, siedziała królowa przy oknie o ramach z czarnego hebanu i szyła. Tak szyjąc i patrząc na śnieg ukłuła się w palec i trzy krople krwi upadły w śnieg. A ponieważ czerwona krew cudnie wyglądała na białym śniegu, królowa pomyślała sobie: „Chciałabym mieć dziecko białe jak śnieg, rumiane jak krew i o włosach czarnych jak heban”. Wkrótce potem królowa powiła dziewczynkę białą jak śnieg, rumianą jak krew i o włosach czarnych jak heban. Nazwano ją Śnieżką.

Niezwykła i wzruszająca opowieść, za sprawą Artystów i Luminarzy Lwowskiego Narodowego Akademickiego Teatru Opery i Baletu razem z Międzynarodowym Teatrem Baletu „Premierа” błyszczy na scenie. Piękne kostiumy, scenografia i mistrzowskie wykonanie od zawsze porywa i zachwyca widzów na całym świecie.

Czas trwania: 2 godziny (20 min przerwy)

Uprzejmie informujemy, że osobom spóźnionym bileterzy będą – w miarę możliwości – proponować miejsca, których zajęcie nie zakłóci odbioru sztuki pozostałym widzom. Po przerwie (o ile jest) będzie można zająć miejsca wyznaczone na biletach.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Królewna Śnieżka - Royal Lviv Ballet

świetny występ, spektakl bardzo podobał się mojej czteroletniej córce, która pierwszy raz oglądała balet na żywo
Rewelacja!! Przepiękny występ. Wspanianiali tancerze, piękne stroje, nastrojowa muzyka. Polecam nie tylko dzieciom ale i dorosłym!!
Fajne przeżycie, nie tylko dla dzieci ale ich opiekunów. Po występie część tancerzy wyszła, dzieci mogły do nich podejść i zrobić sobie zdjęcie - to było bardzo miłe.
Bardzo fajne przedstawienie balet dla dzieci i dorosłych Piękna choreografia kostiumy Cudowni tancerze.
Spektakl fantastyczny wart wydanych pieniędzy.
Bardzo ładne przedstawienie!!!Polecam !
Piękne przedstawienie! Wspaniała choreografia i kostiumy! Wspaniałe bawili się i starsi i młodsi ( 3.5 letnia córka).Polecam:)
Przedstawienie były przepiękne.
Wspaniały spektakl muzyczny który na chwilę przeniósł Nas w magiczny świat bajek. Piękna aranżacja muzyczna jak i gra i taniec artystów. Polecam sredecznie
Przedstawienie zabawne, sprawiło przyjemność zarówno dzieciom jak i dorosłym.
Piękne przedstawienie!
Fantastyczny spektakl dla młodszych i starszych widzów. Trzymający w napięciu, momentami zabawny, a czasami podniosły. Dopracowany w szczegółach (tanecznie, scenograficznie i kostiumowo). Bardzo polecam.
Miejscami dłużyzny, szczególnie początek i końcówka, bo już wydawało się że to koniec a tu jeszcze coś. Dzieciom nie podobało się, że balet nie trzyma się dokładnie fabuły baśni. Układy baletowe jednak podobały się nam i jesteśmy pełne podziwu dla umiejętności tancerzy.
Bardzo dobry spektakl baletowy dla dzieci.Wysokie umiejętności techniczne solistów , ładne , wesołe kostiumy , radosna scenografia. Zaangażowanie aktorów w występ.Pełna sala widzów + dostawki.
Piękne przedstawienie, dzieci 5 i 6 lat zachwycone!
Spektakl dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym, młodsze były znudzone i nie rozumiały wątku. Dzieciom podobały się tańczące zwierzątka i czarownica, oraz krasnoludki. Z punktu widzenia dorosłego widza irytujące powtórki tańców, zwierzęta i krasnoludki tańczyły te same układy po 3 razy, Śnieżka z Królewiczem 2 razy. Wspaniała była zła macocha, bardzo dobra Śnieżka. Generalnie warto, ale 4 na 5 gwiazdek za te powtórki (połowa drugiego aktu), jakby na siłę chcieli wydłużyć przedstawienie niepotrzebnie.
Witam. Byłam z 7 letnią dziewczynką która bawiła się dobrze.Dziękuję.
Wspaniały spektakl, piękna muzyka i kostiumy. Polecam!
Świetna rozrywka dla dzieci, piękne postaci i kostiumy.
Przedstawienie- piękna choreografia, ciekawe i kolorowe stroje, z postaci najbardziej podobały się krasnoludki oraz czarownica. Dziecko zachwycone występem, wspomina go z radością.

Polecane z kategorii koncert