koncert Krystian Ochman

Krystian Ochman Exclusive

koncert Krystian Ochman

Krystian Ochman Exclusive

Krystian Ochman Exclusive - Bilety na koncert
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Zwycięzca 11. edycji The Voice of Poland oraz świeży triumfator polskich preselekcji do konkursu Eurowizja 2022, które odbędą się w maju we Włoszech. Krystian wystąpi w nim z piosenką „River” i według bukmacherów oraz znawców Eurowizji jest jednym z faworytów tegorocznej edycji konkursu.
Krystian Ochman to wnuk słynnego polskiego tenora Wiesława Ochmana. Zwycięstwo w programie „The Voice of Poland” dało młodemu artyście przepustkę do ogromnej popularności. W listopadzie 2021 piosenkarz wydał swój pierwszy debiutancki album pt. „OCHMAN”, który zadebiutował na 6. miejscu listy bestsellerów muzycznych. Ochman został okrzyknięty objawieniem muzycznym roku, a jego pierwszy autorski utwór „Światłocienie” osiągnął ponad 5,5 mln. Odsłon na YouTube i zanotował ponad 300 tys. streamów w tydzień debiutując na Top200 Spotify. Singiel osiągnął status złotej płyty.
Kolejnym sukcesem Krystiana Ochmana była wygrana w konkursie Premier 58. KFPP w Opolu z utworem „Prometeusz”. Ponadto jako jeden z dwóch polskich artystów wziął udział w międzynarodowej akcji The Circle Sessions, gdzie zaprezentował dwa utwory: „Lights In The Dark” i „Ten sam ja”.
Na początku 2022 roku artysta wyruszył w wielką, zimową trasę „Winter Tour ‘22”, gdzie zaprezentował fanom materiał z płyty „Ochman”.
Każdy koncert Krystiana Ochmana to przejmujące, pełne wokalnego kunsztu i energii widowisko. Wokaliście towarzyszy 4-osobowy zespół doświadczonych muzyków. Sprawdź nasz repertuar koncertów i zarezerwuj bilety online.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET
 KUP BILET
22.06.2022, 19:00 Teatr Muzyczny
 KUP BILET
 KUP BILET
30.07.2022, 19:00 Amfiteatr
 KUP BILET
 KUP BILET
28.05.2022, 19:00 Filharmonia Pomorska
WYPRZEDANE
WYPRZEDANE

Recenzje i opinie: Krystian Ochman Exclusive

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert