koncert

Krystian Ochman

koncert

Krystian Ochman

Krystian Ochman - Bilety na koncert

Krystian Ochman szturmem zdobywa polską scenę muzyczną. Choć o muzyku słyszymy od niedawna, to zdążył już zyskać sympatię milionów widzów i słuchaczy. Kup bilety na nadchodzące koncerty artysty!
Zwycięzca 11. edycji „The Voice of Poland” i 58. edycji Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu w kategorii premiery. Wnuk słynnego polskiego tenora Wiesława Ochmana.
Ochman nazywany jest objawieniem i fenomenem, a jego pierwszy autorski utwór – „Światłocienie” – typowany był jako jeden z najlepszych debiutanckich singli laureatów „The Voice of Poland”. Utwór zadebiutował na Top200 Spotify i utrzymywał się tam przez kilka dni.
Drugi singiel, „Wielkie tytuły”, ukazał się 25 lutego 2021 roku. Teledysk do niego błyskawicznie znalazł się na 1. miejscu na karcie „Na czasie” w YouTube.
Krystian Ochman – jesienne koncerty 2021
Fani Krystiana Ochmana będą mogli zobaczyć artystę na żywo już najbliższą jesienią i zimą. Nadchodzące koncerty artysty można sprawdzić w naszym repertuarze.
Zwycięzca 58. edycji KFPP w Opolu zaprezentuje swoje najpopularniejsze single, a także nowe piosenki, nad którymi pracuje.
Szykuje się niezapomniana uczta muzyczna z jedną z najjaśniejszych gwiazd muzycznych młodego pokolenia.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Warszawa

Recenzje i opinie: Krystian Ochman

Magiczny, niezapomniany koncert na najwyższym poziomie!
Występ niezwykły. Krystian dał z siebie 200%. Wszystko piękne: cudowny, aksamitny głos, kontakt z publicznością. A przy tym niezwykła skromność- Krystian nie pochwalił się tym, że został nominowany do nagrody Empiku i wystąpi w preselekcjach do Eurowizji. A potem przesympatyczne spotkanie z fanami w różnym wieku... Te koncerty wciągają- byłam w Chorzowie, Bielsku- Białej a 11 marca będę w Krakowie . Fanka Ochmana
Występ oceniam rewelacyjnie. Krystian mega fajny, skromny facet. Problem tylko miałyśmy, ponieważ nasze miejsca były zajęte już przez kogoś innego kto twierdził, że na bilecie ma dokładnie te same co my więc bardzo nie fajna sytuacja, która uważam nie powinna mieć miejsca.
Koncert był wspaniały, młody człowiek, który ciężką pracą dąży do osiągnięcia swojego celu w życiu. Piękny, niespotykany głos .
Bawiłam się świetnie, udany występ artysty i całego zespołu
Wspaniały występ, świetna atmosfera i wiele pozytywnych wrażeń! Piękny koncert!
Gala Koncertowa w Filharmonii Pomorskiej 6 stycznia na otwarcie OCHMAN Winter Tour'2022- cudowne zauroczenie, przeżycia, które zapadły w serce na zawsze. Krystian Ochman zaprezentował wykonania koncertowe!!! - w różnorodnej estetyce muzycznej i emocjonalnej, pięknie do ostatniego dźwięku. Poziom wysoko ponad Ziemią. Było to spotkanie z Pięknym Człowiekiem, Wybitnym Artystą, z Wielką Sztuką. Był gruz, mrok, wielki ogień i czas dla Zespołu. I jeszcze dużo fajnych rzeczy. Publiczość międzypokoleniowa, oczywiście dominowali ludzie młodzi. Miłość do Muzyki i uwielbienie Krystiana były wszechobecne. Latarnik światłocieniem magicznie otulał scenę. ...odlecieliśmy.. Kiedy świadomość zbliżającego się końca koncertu wbiła nas w fotele, zaległa głęboka cisza, jakby miało wydarzyć się coś strasznego... I wtedy ... usłyszeliśmy niebiański śpiew Żeglarza. ...w bycie i niebycie, każdy ze swoją prawdą, miłością, namiętnościami, z mocno tulonymi Perłami, kołysani pieśnią Żeglarza, zaczarowani odpynęliśmy poza widnokrąg... Potem był gorący aplauz, owacja na stojąco, wielki bukiet naszych serc i ... niekończąca się kolejka przy zielonym stoliku. ...gdyby na widowni był Frank Sinatra, podszedłby do Krystiana, z tym swoim amerykańskim uśmiechem poklepałby go po ramieniu i powiedział- Przyjacielu dla Ciebie zrobiłem trochę miejsca, od dziś jest nas Dwóch. Podziękowanie dla Organizatora Wydarzenia. Elegancja, dyskretna obecność, gotowość do pomocy, uprzejmość, po prostu KLASA.
Superwystep owacje na stojąco chyba nic dodać nic ująć piekne uwielbiam ten głos i osobowość gratuluję występu rpodzwialam ównież profesjonalizm zespolu

Polecane z kategorii koncert