koncert

Krystyna Giżowska w WCK

koncert

Krystyna Giżowska w WCK

Krystyna Giżowska w WCK - Bilety na koncert

Krystyna Giżowska na Dzień Babci i Dziadka w WCK

Wodzisławskie Centrum Kultury przygotowało z myślą o wszystkich babciach i dziadkach niezwykły koncert. Na deskach wodzisławskiej sceny zaprezentuje się Kystyna Giżowska, jedna z najbardziej popularnych polskich piosenkarek lat '80. Artystka pojawi się w WCK już 25 stycznia 2020 r.

Krystyna Giżowska zdobyła ogromną popularność dzięki takim przebojom jak: "Przeżyłam z tobą tyle lat", "Złote obrączki", "W drodze do Fontainebleau" czy "Nie było ciebie tyle lat". Te wliczone w poczet szlagierów polskiej muzyki rozrywkowej utwory brzmią równie świeżo i urzekająco, co w momencie wydania.

Piosenkarka, zanim poszła własną drogą estradową, jako amatorka śpiewała w zespole Transportowiec w Koszalinie, brała udział w konkursach piosenki Polskiej, Żołnierskiej, Giełdach Piosenki zajmując pierwsze miejsca. Współpracowała z Big Bandem prowadzonym przez Ryszarda Poznakowskiego i Ryszarda Balickiego, związała się też przez jakiś czas z zespołem "Flotyllą" pracując tam pod kierunkiem znakomitych fachowców, m.in. Danutą Baduszkową i Jackiem Korczakowskim, ucząc się wszystkiego co wiąże się ze sceną: dykcji, solfeżu, emisji głosu i ruchu scenicznego, które to umiejętności mogła wykorzystać na profesjonalnej scenie. Teraz po latach stała się ikoną polskiej sceny muzycznej lat '80.

- Koncert Krystyny Giżowskiej jest doskonałą okazją do rodzinnego spędzenia czasu. Zapewne dostarczy wielu wzruszeń i wspomnień. Bilety na to wydarzenie będą z pewnością miłym prezentem z okazji Dnia Babci i Dziadka - mówi Krzysztof Jaroch, dyrektor Wodzisławskiego Centrum Kultury.

Koncert odbędzie się 25 stycznia 2020 roku o godzinie 17:00. Bilety w cenie 40 zł (przedsprzedaż do końca grudnia), 50 zł (styczeń).

W kasie obsługa kart płatniczych: VISA, MasterCard, Maestro, Dinersclub, Discovery oraz obsługa płatności aplikacją mobilną PeoPay. Transakcje bez kwoty minimalnej. Bilety można rezerwować pod nr tel. 32 455 48 55 lub osobiście w sekretariacie WCK. Rezerwacje biletów ważne są przez okres dwóch tygodni. W wypadku nieodebrania rezerwacja zostanie anulowana przez system.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Krystyna Giżowska w WCK

Bardzo fajny koncert.
występ przyniół wiele pozytywnych wrażeń i wspomnień
Było wspaniale rodzice byli zachwyceni. Dziękujemy
Cudowny wieczór. Szkoda, że tak krótki.
Koncert piękny, ale krotki. Mam też wrażenie, że artystka śpiewała z playbacku. Dla starszych polecam wydarzenie.

Polecane z kategorii koncert