koncert

Krzysia Górniak "Memories" - koncert premierowy

koncert

Krzysia Górniak "Memories" - koncert premierowy

Krzysia Górniak "Memories" - koncert premierowy - Bilety na koncert

Serdecznie zapraszamy na koncert premierowy - w Six Seasons będziemy mogli wysłuchać najnowszego albumu "Memories" Krzysi Górniak!

Materiał Memories prezentuje Krzysia Górniak Quartet w składzie :

Krzysia Górniak – gitara,
Piotr Wrombel – fortepian i syntezator,
Michał Jaros – kontrabas,
Marcin Jahr – perkusja.

Krzysia Górniak, jedna z najlepszych gitarzystek jazzowych w Europie, kompozytorka i producentka, ukończyła pracę nad nowym albumem Memories, którego premiera planowana jest 2.04.2020 r. Album zapowiadają dwa single: Strawberry Kisses i Sweet Almonds. Nowa płyta Krzysi Górniak „Memories” zwiera w całości kompozycje gitarzystki. Jest muzycznym zapisem fragmentów wspomnień o osobach i wydarzeniach, które były związane z artystką.
Jak sama mówi: „kruchość losu jest częścią życia i czym bardziej zdajemy sobie sprawę z nieuchronności przemijania, tym bardziej doceniamy czas, który nam pozostał”.
Duży ładunek emocjonalny łączy się tutaj z głębią przekazu, a śpiewne i liryczne tematy - nasycone nostalgicznymi obrazami - przeplatają się z żywiołowymi fragmentami, gdzie dominuje radość i kreatywność. Miejscami pobrzmiewają elementy polskiej muzyki ludowej oraz world music, to słowiańska śpiewność silnie osadzona w korzeniach improwizacji jazzowej.
Krzysia Górniak prezentuje nowoczesne i oryginalne oblicze jazzu. Artystka tworzy muzykę ilustracyjną, przepełnioną emocjami i nastrajającą do przemyśleń. Wnosi do świata muzycznego wyjątkowy koloryt - jej delikatność i kobiecość w połączeniu z niezwykłą biegłością muzyczną i wirtuozerią jest unikatem w przestrzeni artystycznej. Posiada własny styl, jasną osobowość muzyczną i jest rozpoznawalna dzięki ciepłemu, dojrzałemu brzmieniu.
Zespół Krzysia Górniak Quartet składa się z wybitnych osobowości muzycznych polskiego jazzu.

Więcej o Krzysi Górniak: http://krzysiagorniak.pl

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Krzysia Górniak "Memories" - koncert premierowy

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert