koncert

Krzysztof Krawczyk

koncert

Krzysztof Krawczyk

Krzysztof Krawczyk - Bilety na koncert

Barytonowy głos Krzysztofa Krawczyka znamy już od ponad 50 lat. Mało kto wie, że Krzysztof Krawczyk sam nauczył się grać na gitarze. Muzyk zadebiutował w założonym wraz z kolegami w czasach licealnych zespole Trubadurzy. Najbardziej znane przeboje z tamtych czasów to: "Znamy się tylko z widzenia", "Cóż wiemy o miłości", "Przyjedź mamo na przysięgę". W 1965 roku zespół zdobył na festiwalu w Opolu nagrodę za najlepszy debiut. Po 10 latach wspólnego koncertowania Krzysztof Krawczyk zdecydował się na solową karierę, którą kontynuuje do dziś. W 1990 roku w USA nagrał płytę Eastern Country Album. Zrobił to pod opieką artystyczną Davida Briggsa, muzyka i aranżera związanego przed laty z Elvisem Presleyem. Przez niektórych nazywany jest właśnie polskim Elvisem. W 2000 roku artysta spotkał się z Goranem Bregoviciem, co zaowocowało w następnym roku nagraniem wspólnej płyty. Najbardziej znanym przebojem z tego okresu jest piosenka "Mój przyjacielu".
Dzięki kameralnej atmosferze Kuźni Kulturalnej uczestnicy koncertu mogą znajdą się bliżej artysty, niż na dużym plenerowym występie. Po koncercie fani Krzysztofa Krawczyka mogą otrzymać autograf oraz porozmawiać z nim.Na scenie Krzysztof Krawczyk zaprezentuje cały swój dorobek, m.in. takie kawałki jak "Parostatek", "Bo jesteś ty", "Chciałem być", "Rysunek na szkle", "Ostatni raz zatańczysz ze mną".

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Krzysztof Krawczyk

Bardzo dobry koncert!
po co wy (organizatorzy )człowieka męczycie gdzie na sale wprowadza dwie osoby bo ten człowiek nie może chodzić to występ porażka jeszcze parę lat temu koncert był wspaniały a teraz to nie wiem jak to opisać kupilam bilet ale nie spodziewałam się że Gwiazda tak wygłada
renka 24.02.2020 11:23
Bardzo pozytywna bez fajerwerków ale merytorycznie. Finał rozbawił widownie super.
Markus 09.02.2020 08:31
Koncert jak najbardziej udany.Polecam serdecznie.
Długo trzeba było czekać na koncert bo był występ wcześniej młodego artysty i trwało to za długo. A Krawczyk Krzysztof ok. Fajnie się bawilam
Super atmosfera- wszyscy śpiewali, tańczyli. Bardzo fajny koncert! Jeśli ktoś się waha to my polecamy!
Asik 15.12.2018 14:51
KONCERT - PORAŻKA ! ! ! Bardzo lubimy prawie wszystkie utwory Krawczyka, ale wczorajszy koncert w Toruniu okazał się niewypałem ! ! ! Krawczyk był albo chory, albo w stanie wskazującym......Raz mikrofon wypadł mu z ręki.... Całość trwała tylko 1 godz. i 15 minut - za 100 złotych od osoby, bo tyle mniej-więcej płaciliśmy za bilety. W tym czasie jeszcze opowiedział kilka dowcipów. Gdy śpiewał, głos jego było słychać bardzo słabo; czasami klawiszowiec w bereciku drugim głosem zagłuszał głos Krawczyka.Jeśli rzeczywiście był chory, to należało koncert przełożyć na inny termin ! Przez część koncertu zmuszeni byliśmy patrzeć w plecy skaczących przed nami i wymachujących rękami "małpek ! NA PODSUMOWANIE: P O R A Ż K A ! ! !
MUZYKA 15.12.2018 13:19
BYŁO NAPRAWDĘ BARDZO FAJNIE
Urokliwe miejsce, miła obsługa. Występ uważany za udany, szkoda tylko, że taki krótki. Przydałby się również bis. Mało ruchu scenicznego K.K.Wyglądało na to, że jest w kiepskiej formie fizycznej.
Cudowny człowiek! Mimo wieku i problemów zdrowotnych Jego występ robi wrażenie! Rewelacyjny koncert, momentami zabawny :) Polecam w 100%!!!
Najlepszy koncert EVER ! Wspaniale się bawiłam , Krzysztof Krawczyk jak zawsze nie zawiodł.
Fantastyczny koncert i bardzo miła atmosfera :)
Super! niesamowity głos, same wielkie przeboje!Fajna atmosfera!@ bardzo nam się podobało. szkoda tylko, że tak krótko. Mogłabym śpiewać te hity 3 albo nawet 4 godziny! :)
Było znakomicie.
Genialnie! Same hity, bawilam sie fantastycznie!
Cudownie było być na koncercie Krzysztofa Krawczyka w kameralnym gronie. Fantastyczny piosenkarz! Uwielbia go moja mam i ja! Wspaniały głos, fantastyczne piosenki! Już mamy kolejne bilety na koncert świąteczny!!!
Swietnie się bawiłam!Jak zresztą cała sala:)Uznanie dla organizatorów,a szczególnie dla kelnerów,którzy biegali z prędkością światła!
Legenda tamtych lat... głos wydaje się być wciąż ten sam... wydaje się... bowiem był mało słyszalny i zdominowany zbyt intensywnym jak na tę salę nagłośnieniem, także część rozmów scenicznych była absolutnie zbędna... niezależnie od tych mankamentów, Krawczyk i tak porwał publiczność :-)
Było bardzo klimatycznie. Byłam po raz pierwszy w Kuźni Kulturalnej, ale na pewno nie po raz ostatni. Występ cudny.
Koncert mógłby być dłuższy o około 30 minut. Bardzo dobry klimat i zabawa, zarówno dla młodszych i starszych fanów.
Za głośno...
BYŁO OK
bardzo udany występ, bawiliśmy się świetnie.
Swietna zabawa, ciepły, momentami wzruszający występ, międzypokoleniowy repertuar
Występ Pana Krawczyka był bardzo przyjemnym przeżyciem artystycznym. Zaśpiewał swoje dawne przeboje ale i nowe utwory Cohena z ostatniej płyty.Pomimo 69 lat zaprezentował przyzwoity głos i dobry kontakt z publicznością.Kużnia artystyczna to jedno z niewielu mejsc, gdzie można spędzić wieczór artystyczny i zjeść przy tym niezłą kolację w miłym towarzystwie przyjacół. Za tym wszystkim kryje się Bertrand Jasiński profesjonalnie prowadzący te naprawdę trudne przedsięwzięcie. Oby więcej takich ludzi na naszej drodze. Dariusz Kołodziejczak
Bilety kupiłam moim rodzicom. Byli baaardzo zadowoleni. Wybierają się jeszcz raz w to samo miejsce na koncert innego artysty, więc to mówi samo za siebie.
Agnieszka 5006 02.12.2015 09:55
udany koncert,kk wciąż zaskakuje pozytywnie,polecam
Występ Krzysztofa Krawczyka to przede wszystkim umiejętność łączenia wielu pokoleń. Piosenki byłego Trubadura podobają się niezależnie od wieku, nie tracąc z upływem czasu na aktualności. Podczas koncertu zaprezentowano szeroką paletę utworów, od lirycznych wzruszających ballad, przez dobrze znane wszystkim energetyczne tytuły jak "Parostatek" czy "Mój przyjacielu", po nagrania z ostatniej płyty artysty inspirowanej twórczością Leonarda Cohena. Format widowiska oparty na bogatym dorobku piosenkarza podkreślił walory tekstowe i muzyczne jego twórczości. Ponadto koncert pełen ciepłej rodzinnej atmosfery był okazją powrotu do wspomnień i wspaniałej zabawy,która z pewnością pozostanie w pamięci widzów na długo.
Niesamowite przeżycie, artysta niepowtarzalny!!! Polecam gorąco każdemu!!!!
Daniel 30.11.2015 16:27
Super impreza
gsroka 30.11.2015 12:28
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii koncert