koncert

Krzysztof Napiórkowski Trio - Wszystko gdzieś w nas

koncert

Krzysztof Napiórkowski Trio - Wszystko gdzieś w nas

Krzysztof Napiórkowski Trio - Wszystko gdzieś w nas - Bilety na koncert

Koncert z przekrojowym materiałem, nie zabraknie piosenek do tekstów Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, Bolesława Leśmiana, ks. Jana Twardowskiego, Zbigniewa Herberta czy Adama Mickiewicza. Krzysztof Napiórkowski to wokalista, a także pianista, gitarzysta, kompozytor, autor tekstów piosenek i producent muzyczny. Nominowany do nagrody Fryderyk 2019 za solowy album „Semi electric”. Współpracował i nagrywał z wieloma znakomitymi muzykami z różnych kręgów stylistycznych, m.in. z: Anną Jurksztowicz, Anną Marią Jopek, Dorotą Miśkiewicz, Moniką Lidke, Grzegorzem Turnauem, Wojciechem Majewskim, Michałem Jurkiewiczem, Markiem Napiórkowskim czy Adamem Strugiem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Krzysztof Napiórkowski Trio - Wszystko gdzieś w nas

Bajeczne! Światowa liga i uczta dla uszu 🙂
Koncert bardzo kameralny, piękna muzyka, świetny zespół, wreszcie doceniłam piękno tekstów Starych Wieszczów!!
Świetny koncert, wykonawcom udało się stworzyć piękną , poetycką i kameralną atmosferę. Mam jednak zastrzeżenia do dźwięku - m.in nie podobał mi się pogłos Napiórkowskiego. Nie wiem, czy to było potrzebne i zamierzone. Pierwszy raz byłem w MOK Józefów, myślę, że nie ostatni. Bardzo sympatyczne miejsce
wspaniały koncert i artyści
Tam, gdzie pojawiają się nazwiska Napiórkowski, Kubiszyn, Dobrowolski, tam nie ma skuchy! Koncert był wspaniały, dostarczył mnóstwo emocji. Cudowna muzyka, piękne i wartościowe teksty. Do tego świetne nagłośnienie.

Polecane z kategorii koncert