koncert

Krzysztof "Zalef" Zalewski

koncert

Krzysztof "Zalef" Zalewski

Krzysztof "Zalef" Zalewski - Bilety na koncert

Krzysztof Zalewski - jeden z najlepszych głosów młodego pokolenia w Polsce. Autor tekstów, kompozytor, multiinstrumentalista.

Pierwszy raz o Krzysztofie, znanym również jako Zalef, było głośno w 2003 roku, kiedy wygrał Idola, wydał płytę "Pistolet" i... "zniknął". W czasie swojego mainstreamowego niebytu rozwijał się, szlifował warsztat. Grał m. in. w zespole Nosowskiej oraz HEY, współtworzy Muchy i Japoto, gra z BRODKĄ.

Jego najnowsza płyta "Zelig" została wydana nakładem Kayax'u - to swoisty pamiętnik z ostatniej dekady. Mimo, iż materiał oscyluje wokół tzw. muzyki rockowej, to przez wzgląd na skrajnie różne inspiracje i otwarte głowy twórców-wymyka się szufladom.

Monika Brodka o Krzysztofie Zalewskim:
„Niezwykle utalentowana torpeda!
Charyzma przeplatająca się w wielką wrażliwością życiową i muzyczną.”

Tak o płycie i jej autorze mówi Jacek 'Budyń' Szymkiewicz (Pogodno):

"Miałem przyjemność poznać pana Zalewskiego Krzysztofa pierwej jako zacnego kolegę i kompana w przygodach niebezpiecznie szalonych, a dopiero chwile później, jako utalentowanego muzyka i wrażliwego autora i kompozytora. Ilość melodii i pomysłów na aranżacje tychże plus spontaniczny i bez wysiłkowy sposób przejawiania się tych melodii i pomysłów, nasuwały na myśl geniusz. Szczypta problemów osobowościowych i niezwykły życiorys dają mieszankę obok której nie można przejść obojętnie. I taka jest tez płyta "Zelig". W stu procentach dziecko pana Zalewskiego Krzysztofa, nad którym cierpliwie i niecierpliwie pracował kilka lat, teraz trafia do rąk słuchaczy niosąc ze sobą narracje przepełnione miłością tęsknota odwaga nadzieja strachem i całym spektrum młodego serca spragnionego życia w każdej jego nieprzewidywalnej magnetycznej odsłonie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Krzysztof "Zalef" Zalewski

Krzysztof to mega utalentowany gość, multi instrumentalista, fantastyczny wokalista i skromny, mądry człowiek. Podczas koncertu potrafi zaskoczyć... Materiał przedstawiony podczas występuu - rewelacja... ale nie będę się rozpisywał, bo i tak słowami nie dam rady - trzeba to po prostu usłyszeć. Polecam

Polecane z kategorii koncert