Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-12-2022

koncert Krzysztof Zalewski

Krzysztof Zalewski - MTV Unplugged

koncert Krzysztof Zalewski

Krzysztof Zalewski - MTV Unplugged

Krzysztof Zalewski - MTV Unplugged - koncert
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Krzysztof powraca z akustycznymi wersjami swoich największych przebojów. Artysta odwiedzi najważniejsze sceny koncertowe w kraju by zagrać wyjątkowy, akustyczny, ale pełen energii, koncert pod szyldem legendarnego MTV Unplugged. Wszystko to w niezwykłej, słonecznej scenografii w stylu western.

Krzysztof Zalewski koncerty MTV Unplugged
Pod szyldem MTV Unplugged zarejestrowano wiele co najmniej legendarnych koncertów – ze słynnym występem Nirvany na czele. Ale to także poligon, najtrudniejszy test, jakiemu może zostać poddana piosenka – bo musi się obronić bez prądu, bez nadmiaru, właściwie naga. Do grona artystów zaproszonych, by wziąć udział w prestiżowej serii, dołączył niedawno Krzysztof Zalewski. I zdał ten najtrudniejszy z testów celująco.

MTV Unplugged Zalewskiego to występ w stu procentach akustyczny, bo muzyk podszedł do zadania tak rzetelnie jak Paul McCartney w 1991 r. Brzmienie dopełnia nieobecna wcześniej na koncertach Zalewskiego bardzo efektowna sekcja dęta. To koncert bez prądu, ale pełen mocy, w każdej sekundzie, od „Her Majesty” z płyty „Zelig”, którą Zalewski zaczyna swój występ unplugged, przez piosenki z najnowszego albumu „Zabawa”, po „Miłość Miłość” na finał. Jest i premiera: napisany specjalnie na potrzeby koncertu MTV Unplugged utwór „Ptaki”, piosenka apel, by wznieść się ponad podziały.

Krzysztof Zalewski lubi ambitne wyzwania – wystarczy wspomnieć jego solo act, koncerty, które grał bez wsparcia zespołu, samodzielnie obsługując wszystkie instrumenty. Trzeba porównywalnej odwagi, by zmierzyć się z formatem MTV Unplugged. Trzeba wyobraźni, by z tego starcia wyjść jako zwycięzca. Zalewski wygrał.

Mecenasem trasy Krzysztofa jest Grupa ZIBI S.A, dystrybutor kultowych marek ATLANTIC oraz CASIO VINTAGE. Marki ATLANTIC i CASIO VINTAGE są obecne na scenie od lat, łączą pokolenia i pragną odmierzać czas dobrymi emocjami. Marki kibicują Krzysztofowi, który dołączył do grona legend serii MTV Unlplugged i życzą mu wiatru w skrzydłach, aby mógł polecieć jeszcze wyżej i śmielej! To jest jego CZAS!

Patronat medialny nad trasą objęło Antyradio.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje i opinie: Krzysztof Zalewski - MTV Unplugged

Zalewski jak zawsze pełen energii, świetny koncert.
beta 14.08.2022 10:42
Krzysztof Zalewski - MTV Unplugged
Koszalin, 12.08.2022
Amfiteatr
Świetna muzyka, bardzo dobrze się bawiłam. Dobra organizacja. Dziękuję.
Gosia 13.08.2022 22:56
Krzysztof Zalewski - MTV Unplugged
Koszalin, 12.08.2022
Amfiteatr
Petarda!
MoAnSi 13.08.2022 09:33
Krzysztof Zalewski - MTV Unplugged
Koszalin, 12.08.2022
Amfiteatr

Polecane z kategorii koncert