koncert Krzysztof Zalewski

Krzysztof Zalewski Solo Act

koncert Krzysztof Zalewski

Krzysztof Zalewski Solo Act

Krzysztof Zalewski Solo Act - Bilety na koncert

Krzysztof Zalewski - muzyk, kompozytor, multiinstrumentalista, tekściarz, uważany za jednego z najlepszych wokalistów w Polsce. Po wydaniu debiutanckiej płyty Pistolet zniknął na 9 lat z pierwszego planu na scenie. W tym czasie szlifował swój warsztat i zdobywał doświadczenie. Występował przez ten okres na scenie w zespołach: Nosowska, HEY, Muchy czy BRODKA. W 2013 roku powrócił z autorską, trudną do zakwalifikowania płytą "ZELIG", którą zebrał bardzo dobre recenzje i zyskał liczne grono fanów.

Ostatnia autorska płyta Zalewskiego to krążek „ZŁOTO”, wpisujący się w tę szkołę grania muzyki, która mówi, że mniej znaczy lepiej, że to, co ciche i subtelne, często wybrzmiewa głośniej od huku przesterowanych gitar. „Złoto” jednak to nie same ballady, śpiewane do wtóru łkającej cicho gitary – choć i dla poszukujących takich wrażeń coś się znajdzie… Na płycie dominują numery dynamiczne, czy wręcz drapieżne. W porównaniu z poprzednią płytą uproszczone jednak zostały aranżacje, bardziej organiczne jest brzmienie i bardziej bezpośredni przekaz. Za "Złoto" otrzymał 3 nominacje do Fryderyka 2017 i płyta szybko pokryła się złotem. Teledysk do piosenki "Miłość Miłość" pochodzącej z płyty stał się przebojem z ogromną ilością odsłon (obecnie ok. 7mln), kolejny singiel "Polsko" przez wiele tygodni utrzymywał się na 1. miejscu Listy Przebojów Trójki.

Najnowszym "dzieckiem" Krzysztofa jest płyta "Zalewski śpiewa Niemena" wydana w styczniu 2018 roku, a także hitowy singiel Męskiego Grania 2018: "Początek"

SOLO ACT to formuła w której Krzysztof na scenie pojawia się sam, grając na wielu instrumentach (od gitary, klawiszy po perkusję), zapętlając melodie, nakładając na żywo ślady na siebie

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje Krzysztof Zalewski Solo Act

Rewelacja! Artysta na bardzo wysokim poziomie a jego muzyka po prostu genialna... Oby więcej takich wydarzeń :)
Cudowny występ. Cudowny artysta
Krzysztof jak zawsze fenomenalny! To mój 21 koncert. Każdy był inny i każdy był wspaniały. Miejsce bardzo zacne i świetne nagłośnienie! Brawo!
Było super. Muzyka. A najwyższym poziomie. Dobra organizacja.
Sam występ Krzysztofa świetny, tylko jak na 120 zł to wydaje mi się, że mało utworów zagrał. Odnośnie miejsca jest super, kameralnie, fajnie że tak blisko sceny, stoliki świetny pomysł, natoamist jeden minus taki, że coś było nie tak z dźwiękiem w sensie coś brzęczało, jakby jakiś talerz od perkusji cały czas drżał. A może tak miało być... :) Generalnie super.
poziom artystyczny wykonawcy na wysokim poziomie, jak dotąd nigdy nie zawiódł. Uczta muzyczna.
pomarańczka 10.12.2015 09:15

Polecane z kategorii koncert