koncert Krzysztof Zalewski

Krzysztof Zalewski - Summer Sky Festival

koncert Krzysztof Zalewski

Krzysztof Zalewski - Summer Sky Festival

Krzysztof Zalewski - Summer Sky Festival - Bilety na koncert

Startujemy z wyjątkowym projektem Summer Sky Festival czyli letnim cyklem koncertów, kabaretów oraz stand-upów w przyjemniej wieczornej atmosferze. Koncert otwarcia zagra wszechstronny i niesamowity człowiek orkiestra - Krzysztof Zalewski.

Podczas Summer Sky Festival usłyszycie niesamowite aranżacje utworów z jego płyty, a także klika nowości. Bo rok 2020 to dla Krzysztofa Zalewskiego czas nowości. Po półrocznej ciszy oraz 4 latach od wydania ostatniego autorskiego albumu wraca z nowym singlem zapowiadającym nowy materiał, którego premiera przewidziana jest na jesieni.

Widzimy się już 18 lipca 2020 o godzinie 20:00 na parkingu trawiastym Portu Lotniczego Ławica. Spodziewajcie się prawdziwie piknikowej atmosfery! Najlepsi artyści z doskonałą muzyką, wyjątkowe otoczenie lotniska, food truck-owa oferta gastronomiczna...to po prostu będzie świetnie spędzony letni wieczór w doborowym towarzystwie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje Krzysztof Zalewski - Summer Sky Festival

Super koncert . Tak jak po wielu koncertach czuć niedosyt tutaj cały koncert był warty tej kasy. Koncert był tak dobry że można by było pójść drugi i trzeci i czwarty raz. Pozdrawiam
Fajne miejsce, dobra akustyka, miejsca do siedzenia, super atmosfera. Koncert za krótki, Zalewski na szczęście przedłużył nieco, brak supportu przed głównym występem. Po piwo czekało się 45 minut. Kaucja za kubek 9 PLN.
Domiś i Jaruś :P 22.07.2020 21:43
Sam Zalewski Klasa sama w sobie, co do koncertu organizatorzy się nie spisali. Brak oznakowań dojazdu do miejsca koncertu, blokujące się bramki, brak informacji i obsługi na wjeździe, Kolejki po napoje i brak możliwości wniesienia własnych, co dla niektórych koncert przestany w kolejce. Krótki czas imprezy, Barak supportu. Ogólnie organizacyjny chaos.
Super!!!! Bezpiecznie, klimatycznie😀
było super Krzysiu jest boski, proszę o koncert w Palędziu :) zapraszam do mnie :)
Koncert piękny
Bardzo dobry koncert. Wreszcie można było złapać trochę luzu dzięki koncertom na świeżym powietrzu, a do tego na wysokim poziomie :)
Pełen profesjonalizm w organizacji. Wszystko świetnie oznaczone, miejsca dla publiczności wyrysowane. Żadnego ścisku. Elegancko i z kulturą. Nagłośnienie bez zarzutu.
Fantastyczny koncert o dobra organizacja!
Bardzo przyjemna forma. Organizacja bardzo dobra. Milo spędziliśmy czas. Zbyt malo stanowisk do piwa. W kolejce po piwo 50 min. Koncert mial trwać 1.5h a trwał 1h i 10 min. Zaczął sie 20 min.później i skonczyl o 21.30. To brak szacunku do widza. Ale to nie uwaga do organizatorow a wykonawcy.
Nigdy w życiu nie byłam na krótkim koncercie, jestem bardzo rozczarowana, koncert trwał bez bisów niespełna godzinę, z bisami godzinę. Bardzo dziwne sczególnie, ze artysta dużo mówił o tęsknocie za publicznością i koncertami....
Koncert piękny. Panu Krzysztofowi kibicuję już od bardzo dawna, stare czasy - Idol, Szansa na sukces. Wczorajszy koncert potwierdził, że to kibicowanie było słusznym. Panie Krzysztofie - dziękuję.
Koncert trwał godzinę, zbyt mało jak za taką cenę. Tragedia
Koncert oceniam na 5. Ale organizacja parkingu to dramat.
Świetny koncert pod gołym niebem, problem z parkingiem i wjazdem na odpowiednią strefę.
Kwestii artysty nie będzie oceniać bo nie ma takiej oceny która odda talent Krzysia :) Bardzo dobra organizacja, wydzielone strefy. W strefie gastro zbyt mało nalewaków do piwa co generowało kolejki nawet 45 minutowe. Miejsce na koncert idealne więcej imprez powinno się tam odbywać.

Polecane z kategorii koncert