koncert Kuba Badach

Kuba Badach Tribute to Andrzej Zaucha

koncert Kuba Badach

Kuba Badach Tribute to Andrzej Zaucha

Kuba Badach Tribute to Andrzej Zaucha - Bilety na koncert

Zapraszamy na wyjątkowy koncert Kuby Badacha, dwukrotnego laureata Fryderyka w kategorii Wokalista roku, kompozytora, aranżera i producenta muzycznego. 5 marca usłyszymy utwory polskiej legendy sceny muzycznej Andrzeja Zauchy w nowych autorskich aranżacjach Jacka Piskorza i Kuby Badacha. Płyta z materiałem Tribute to Andrzej Zaucha w 2013 roku otrzymała status "Złotej Płyty".
- To moje podziękowanie dla Zauchy. Nie wiem, być może machnąłby ręką zniesmaczony, słysząc słowo „hołd"... Ale to zaszczyt śpiewać jego utwory... – mówi Kuba Badach

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje Kuba Badach Tribute to Andrzej Zaucha

Wspaniała sala i wykonawcy.
Koncert świetny, dojrzały i bardzo ciekawy pod każdym względem występ.
Było pięknie! Świetne brzmienia i plus za kontakt z publicznością. Dziękuję.
To były 2 godziny oderwane od rzeczywistości, jestem pod ogromnym wrażeniem nie tylko Pana Kuby ale i reszty muzyków.Mistrzowie.DZIĘKUJĘ
Przyjemny koncert, wokalista sypał anegdotami i żartami w każdej wolnej chwili przez co było dość zabawnie. Wysublimowane często zaskakujące aranże, Panowie pokazali klasę samą w sobie. Dobrze wydane pieniądze, z miła chęcią poszłabym jeszcze raz :)
Wspaniały występ Kuby Badacha w Radomiu. Ma przepiękna barwę głosu, gdy się go słucha,widać, że świetnie wczuwa się w brzmienie muzyki. Inteligentny i wrażliwy artysta. Brawo dla saksofonisty i perkusisty.
Rewelacyjny występ. Wspaniali muzycy, niepowtarzalna atmosfera. Klasa. Jestem zachwycona.
Rewelacja!!!!
Rewelacja! Wspaniali muzycy, cudowny głos Kuby i świetny kontakt z publicznością.
Świetny koncert ! Znane utwory Andrzeja Zauchy wpisane w znakomitą i wyjątkowo indywidualną aranżację Kuby Badacha i jego muzyków. Klimatów jazzowych też nie brakowało. Wszystko złożyło się w atrakcyjną całość ilustrowaną starannie dobranymi komentarzami artysty. Kuba Badach okazał się bardzo utalentowanym piosenkarzem o nienagannej elokwencji i łatwością w kontakcie z publicznością. Całość osadzona w rewelacyjnie akustycznej sali koncertowej radomskiej szkoły muzycznej. Owacjom na stojąco nie było końca. Jestem pod dużym wrażeniem. Brawo Kuba !!!
Niesamowite muzyczne doznania.Genialni muzycy,perfekcyjny charyzmatyczny wokalista.Uśmiałam się z jego anegdot,ale można było też się wzruszyć do łez podczas utworów.Każdy taki koncert powinien odbywać się w sali szkoły muzycznej,zresztą sam Kuba podkreślił wyjątkowość tego miejsca.Z pewnością to nie mój ostatni koncert!
Super Polecam
Wspaniały koncert, wspanili artyści, cudowna atmosfera!
Było bosko!!! Genialni muzycy
Występ bardzo dobry.Profesjonalizm w każdym elemencie. Muzyka świetna.
Swietny koncert w swiatynii muzyki! Więcej takich wydarzeń!
Znakomity koncert ! Wspaniały wokalista i towarzyszący mu muzycy w pięknym repertuarze! Bardzo dobra radomska sala w której zdecydowanie za rzadko coś się dzieje.
Konstantin Czernienko 30.04.2017 11:28
Koncert bardzo klimatyczny, a Kuba Badach niesamowicie perfekcyjny :) Ten koncert to najlepsze SPA po całym tygodniu pracy!
Super ;)
Koncert rewelacyjny. Atmosfera w jaką wprowadził nas (grupę 8 osób) Kuba Badach, zaskakującą aranżacją, była niewyobrażalnie fantastyczna a poczucie humoru Kuby rozbawiało do łez.
Rewelacja świetny wieczór
Doskonale.
quarniento 13.12.2016 17:29
Kuba w świetnej formie, super kontrabasista i Lutek na perkusji. Moja małżonka była zachwycona, acz mi też się podobało. Muzyka wypełniła nasze zbrukane urzędniczym bytem dusze. Było wzruszająco, zabawnie i na przyzwoitym artystycznym poziomie. Polecamy!
Wspaniały wieczór.Cudowna atmosfera i interpretacja niezapomnianych piosenek Andrzeja Zauchy.Kuba Badach i cały zespół urzekli i rozbawili wszystkich.Polecam.
Rewelacyjna atmosfera panowała podczas koncertu - piękna muzyka, doskonałe poczucie humoru muzyków, charyzma Kuby i bardzo przyjemne miejsce na kameralny koncert - świetnie spędzony czas!
milamorska 07.12.2016 11:45
Polecam wszystkim Kubę Badacha. Bardzo muzykalny, twórczy,profesjonalny a przy tym z dużym poczuciem humoru. Koncert miooodzioooo:)
Było rewelacyjnie ! Doskonale miejsce :-) W Kuźni byłam pierwszy raz ale na pewno nie ostatni. A koncert Kuby Badacha - cudowny i niepowtarzalny jak zawsze. Doskonale spędzony czas!
Super. Świetny koncert, cudowna atmosfera.
Paulina Brzózka 06.12.2016 15:54
Polecam gorąco.
pięknie - jak zawsze, ale tym razem dzięki wyjątkowym - popisowym solo każdego z muzyków - po prostu magicznie.
saint-agnes 06.12.2016 12:54
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii koncert