koncert

Kuzugo. Koncert. Elektra. Otwarcie.

koncert

Kuzugo. Koncert. Elektra. Otwarcie.

Kuzugo. Koncert. Elektra. Otwarcie. - Bilety na koncert

W drugi dzień świętowania otwarcia Czytelni Elektra, na Sali Widowiskowej Mazowieckiego Instytutu Kultury wystąpi elektroniczny duet Kuzugo!

Kuzugo to ambientowa improwizacja na elektronikę, gitarę i głos. Razem stworzyli materiał który bardzo zwinnie wymyka się z szufladki muzyki improwizowanej/elektronicznej/free czy wokalnylektronicznejch medytacji. Duet jest kontynuację projektu rozpoczętego nagraniem audycji UKOJENIE. Pierwszy koncert zagrali na urodzinach osiedla Jazdów w 2020 roku, następnie we wrześniu tego samego roku wydali pierwszą EP-kę ,,Skrawki". Nie czekając zbyt długo na koniec lockdown'u, kolejną EP-kę ,,Snake's Skin" wydali 23 kwietnia 2021 roku. Obie ukazały się w wydawnictwie Lubię Cię Booking.

Kuzugo tworzą:
Jakub Buchner - gitarzysta i producent, współzałożyciel zespołu ŻAL, grał w Warsaw Improvisers Orchestra i innych projektach. Autor ścieżki dźwiękowej do winylowego dokumentu „Czarne Złoto Warszawy”.

Zuzanna Kofta - artystka audio-wizualna, współzałożycielka kolektywu UKOJENIE. Na jej działania twórcze składają się instalacje artystyczne, sound art oraz rysunek.

teledysk: https://www.youtube.com/watch?v=ygTcesB15K4

live: https://www.youtube.com/watch?v=yQUd6puwecE

Pełen program otwarcia Elektry znajdziecie tu: https://fb.me/e/TwALqQTg


Patroni medialni:
TVP Kultura
Psychosonda
Radio Kapitał

Koncert odbywa się w ramach wydarzeń związanych z otwarciem Czytelni Słów i Dźwięków - Elektra. Darmowe wejściówki do odebrania w kasie Mazowieckiego Instytutu Kultury lub online.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Kuzugo. Koncert. Elektra. Otwarcie.

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert