koncert

Kwartet wokalno-rozrywkowy Szafa Gra

koncert

Kwartet wokalno-rozrywkowy Szafa Gra

Kwartet wokalno-rozrywkowy Szafa Gra - Bilety na koncert

Kwartet wokalno - rozrywkowy Szafa Gra rozpoczął działalność w 2003r. i do tej pory wystąpił na wielu scenach i estradach Polski i Europy ponad 1000(!) razy.
Artyści wchodzący w skład Kwartetu mają za sobą duży dorobek teatralno-estradowy, ciągle intensywnie pracując na scenach musicalowych i muzycznych w całym kraju.

Członkowie grupy zaczynali przygodę z profesjonalną sceną w kultowym musicalu Metro, brali udział w najbardziej znanych spektaklach teatrów Buffo, Roma i Syrena gdzie przez lata zagrali i grają wiele głównych i pierwszoplanowych ról, między innymi w takich spektaklach jak: Do grającej szafy grosik wrzuć, Romeo i Julia, Grease, Chicago, Koty, Upiór w Operze, Piotruś Pan, Deszczowa piosenka, Mamma Mia.
Zapraszani są do teatrów muzycznych w całym kraju m.in. w Poznaniu, Białymstoku czy Krakowie gdzie można ich obecnie zobaczyć w takich spektaklach jak: Doktor Żywago, Zakonnica w Przebraniu, Rodzina Addamsów, Opera za trzy grosze, Czarownice z Eastwick, Upiór w Operze, i innych.
Żeńska część kwartetu czyli Basia i Beata ozdabiały swoimi piosenkami telewizyjny program” MDM” Manna i Materny w którym przez parę lat zaśpiewały kilkaset piosenek.

Zespół występował na Festiwalu Opolskim, Festiwalu w Sopocie, Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach, Festiwalu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu, licznych Kabaretonach, oraz na większości koncertów tras „Lata z Radiem” w latach 2015 – 2017. Gościli w programach muzycznych m.in. „Jaka To Melodia?” i „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

Repertuar "Szafy" to największe hity z lat 70' 80' 90' 00' w których zespół zbliża się barwami wokalnymi i charakterystycznym zachowaniem na scenie do oryginalnych wykonawców. Wszystkie utwory wykonują w ciekawych i zaskakujących interpretacjach, z dawką humoru, czasami jako pastisz, a czasami z nutą nostalgii.
Do występu przygotowanych jest kilkadziesiąt oryginalnych kostiumów i charakteryzacji z każdej epoki (dekady), które są dopełnieniem tego fantastycznego show.
Zapraszamy w niezwykłą podróż z największymi przebojami ostatnich dziesięcioleci, która
na długo pozostanie w pamięci

Występują:
Barbara Melzer, Beata Wyrąbkiewicz, Wojciech Dmochowski i Rafał Drozd

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Kwartet wokalno-rozrywkowy Szafa Gra

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert