koncert

L.A. Trio

koncert

L.A. Trio

L.A. Trio - Bilety na koncert

5 lipca br. w CKK Jordanki zasmakujemy jazzowego klimatu nocnych klubów „Miasta Aniołów” dzięki L.A. Trio.
W końcu w 2020 roku obchodzimy Rok Leopolda Tyrmanda - wybitnego pisarza, dziennikarza i publicysty. Namiętnego propagatora jazzu i arbitra elegancji.
L.A. Trio, czyli Los Angeles Trio gra muzykę w klimacie charakterystycznym dla Zachodniego Wybrzeża USA. Ich muzykę wyróżnia nienaganna elegancja, zdecydowanie w relaksująco-swingującym rytmie. Duszą i natchnieniem Trio jest Bogdan Hołownia - wybitny pianista, ceniony i lubiany w środowiskach jazzowych po obu stronach oceanu. Orędownik twórczości Jerzego Wasowskiego (autor książki „Piosenki Jerzego Wasowskiego i Jeremiego Przybory w opracowaniu Bogdana Hołowni”). Na kontrabasie towarzyszy mu Andrzej "Bruner" Gulczyński, niegdyś basista "Nocnej Zmiany Bluesa", lider kwartetu jazzowego "Brunerschaft". Perkusistą Trio jest Józef Eliasz niekwestionowany mistrz w swojej profesji, którego kunszt techniczny, niezwykła wrażliwość muzyczna i doświadczenie stawiają w czołówce perkusistów jazzowych. Właścicielem bydgoskiego klubu jazzowego Eljazz i wieloletni dyrektor Międzynarodowego Festiwalu Jazzowego „Bydgoszcz Jazz Festival”.

Zapowiada się niezwykły wieczór pełen wzruszeń, wspomnień i niezapomnianych muzycznych emocji.

Koncert odbędzie się zgodnie z aktualnymi wytycznymi dotyczącymi reżimu sanitarnego.
Wydarzenie realizowane w ramach promocji projektu „Poprawa funkcjonowania komunikacji miejskiej w Toruniu – BiT-City II” współfinansowanego ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje L.A. Trio

Znakomici MUZYCY, niesamowity MISTRZ BH, niestety nie doceniony, dla nas była to uczta duchowa
Rewelacyjny , nastrojowy, niezapomniany i prawdziwy koncert 👏😊❤️

Polecane z kategorii koncert